Bursa'da zehir tacirlerine darbe

Bursa'da zehir tacirlerine darbe.18088
  • Giriş : 14.06.2008 / 17:53:00

Bursa'da narkotik polisin 5 ay önce başlattığı uyuşturucu operasyonları sürüyor. Son operasyonda, ikisi karı-koca ikisi çocuk toplam 10 kişi gözaltına alındı. Emniyette sorgulaması tamamlanan zanlılar adliyeye sevkedildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Bursa Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Narkotik Büro ekiplerinin 5 ay önce uyuşturucu satıcılarına yönelik başlattığı operasyonlar sürüyor.

Operasyonlarda, 5 aydan bu yana 4 kilo esrar ve bir tabanca ele geçirilirken, esrar sattıkları öne sürülen 4 kişi de tutuklanmıştı. Şehir merkezinde madde bağımlısı kişilere esrar satanlara yönelik başlatılan operasyonlarını sürdüren polis, son olarak Kızyakup Mahallesi'ne baskın yaptı.

Narkotik polisi, son operasyonunda 30 kök hint keneviri ve bir miktar esrar maddesi ele geçirirken, ikisi karı-koca ve ikisi 14 yaşında çocuk olmak üzere toplam 10 kişiyi gözaltına aldı. Sorgulamaları tamamlanan ikisi bayan toplam 10 kişi, daha sonra Adliye'ye sevk edilirken polis, esrar diye kurutulmuş ot bile satıldığının belirlendiğini bildirdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious