Bursagaz'dan büyük destek

  • Giriş : 22.07.2006 / 00:00:00

Son iki yıldır Bursaspor'a ana sponsor olarak destek veren Bursagaz, yeni sezonda da desteğini devam ettiriyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

2004 ve 2005 sezonlarında Bursaspor'un ana sponsoru olan ve Bursaspor'un Turkcell Süper Lig'e yükselmesi için büyük destek veren Bursagaz, yeni sezonda da Bursaspor'a 250 bin YTL'lik destek sağlayacak. Bursaspor ve Bursagaz arasında konuya ilişkin anlaşma, Bursa Almira Otel'de düzenlenen bir törenle imzalandı. Bursaspor Kulübü Başkanı Levent Kızıl ve Bursagaz Genel Müdürü Ertuğrul Altın'ın katıldığı imza töreninde, Bursa kentinin iki önemli kurumu arasındaki işbirliğinin önemine vurgu yapıldı.


Bursagaz, Bursaspor'un 2. Lig'de mücadele etmeye başladığı 2004-2005 sezonundan beri, kurumsal hemşehrilik bilinci ile Bursaspor'a ana sponsor olarak destek veriyordu. Bursagaz, 2005-2006 sezonunda da ana sponsor olarak Bursaspor'u desteklemeye devam etti. İki yılın ardından Bursaspor yeniden Turkcell Süper Lig'ine yükselirken, Bursagaz, 250 bin YTL'lik bir destekle Bursaspor'u Süper Lig'de de desteklemeye devam etme kararı aldı.


Bursaspor'a, son iki sezonda Bursaspor Kulübü'ne verdiği büyük destek için teşekkür eden Bursaspor Kulübü Başkanı Levent Kızıl, "Bursagaz, İkinci Lige düştüğümüz o zor günlerden bu yana her zaman bizim yanımızda oldu. Bursa'nın iki güçlü markası, Bursaspor'un başarısı için çalıştı. Bursaspor'un tekrar Süper Lig'e yükselmesinde, Bursagaz'ın verdiği desteğin çok önemli bir payı var. Bursagaz'ın bu yıl da yanımızda yer alacak olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Bu desteğinden dolayı tüm Bursagaz ailesine, Bursaspor camiasının teşekkürlerini iletiyorum. Bursagaz'ın bundan sonra da yanımızda durması bize yeni başarılar için güç verecektir" dedi.


İki yıldır Bursaspor'a destek veren bir Bursa firması olarak Bursaspor'un yeniden Turkcell Süper Lig'e yükseleceğine olan inançlarını hiç kaybetmediklerini söyleyen Bursagaz Genel Müdürü Ertuğrul Altın, Bursa'nın yalnızca ekonomik alanda değil, sosyal ve kültürel alanda da gelişmesi için azami çaba gösterdiklerini söyledi. Altın, sözlerini şöyle tamamladı: "Bursaspor'a sıkıntılı günlerinde destek olarak, Bursa'ya ve Bursa halkına olan sosyal sorumluluğumuzu yerine getirmenin gayreti içinde olduk" diyen Altın, sözlerini şöyle sürdürdü: "İki yıldır ana sponsor olarak gerçekleştirdiğimiz desteği bu yıl da 250 bin YTL'lik katkıyla devam ettiriyoruz. Bundan sonra da Bursaspor'a destek olmaya devam edeceğiz. Umudumuz ve dileğimiz, Bursaspor'un İkinci Ligde elde ettiği başarıyı Süper Lig'de de sürdürmesi. Bursagaz Ailesi olarak buna yürekten inanıyoruz."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious