Bursa'nın gündemi: Tehdit

  • Giriş : 25.08.2007 / 16:32:00

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Bursaspor eski başkanı Hikmet Şahin, yeşil-beyazlı kulüpte gündeme gelen "tehdit" iddialarıyla ilgili olarak, "Bursaspor'da yaşanan sıkıntılar biran önce bitirilmeli" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Hikmet Şahin, son zamanlarda Bursaspor ile ilgili fevkalade üzücü duyumlar aldığını, Bursaspor'un kentin büyüklüğüne yakışır bir şekilde yönetilmesi gerektiğini söyledi.

Bursaspor'da benzer sıkıntıları kendisinin başkan olduğu dönemde de yaşadıklarını anlatan Şahin, o dönemin ardından yeşil-beyazlı takımın küme düştüğünü anımsattı.

Şahin, yönetimde yaşanan sıkıntının yavaş yavaş futbolculara da yansıyabileceğine işaret ederek, “Bursaspor'da yaşanan sıkıntılar biran önce bitirilmeli. Kulübün, kendisine yakışır bir şekilde yönetilmesini temenni ediyorum. Bursaspor, Türkiye ligine yakışan kulüplerdendir” diye konuştu.

"Sizce bu sıkıntılar nereden kaynaklanıyor" sorusuna Şahin, "Sıkıntıların nedenleri üzerinde konuşmak istemiyorum. Uygun olmaz, bize de yakışmaz. Benim tek istediğim Bursa adına bu konuların daha sıkıntılı günlere gitmeden telafi edilmesidir" yanıtını verdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious