Bursaspor, Ceyhun'dan haber bekliyor

Bursaspor, Ceyhun'dan haber bekliyor.10412
  • Giriş : 02.02.2008 / 16:39:00

Bursaspor Kulübü İkinci Başkanı Osman Çelik, Trabzonsporlu Ceyhun Eriş'in transferi konusunda kulübüyle herhangi bir sorunlarının olmadığını belirterek, ''Ceyhun, 1.5 yıllık anlaşma teklifimizi kabul ederse hemen sözleşme imzalatırız'' dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Osman Çelik, yaptığı açıklamada, Ceyhun ile anlaşmaları durumunda bu oyuncuyu da kadrolarına dahil edeceklerini, bunun dışın başka bir transfer yapmayı düşünmediklerini kaydetti.

Ceyhun'un, sezon sonuna dek sözleşme imzalamak istediğini anlatan Çelik, şunları söyledi:

''Ceyhun, 1.5 yıllık anlaşma teklifimizi kabul ederse hemen sözleşme imzalatırız. 3 aylık anlaşmayı ise biz kabul etmiyoruz. Çünkü eğer bunu kabul edersek, 3 ay için Ceyhun bonservisiyle birlikte bize 1 milyon YTL'ye malolacak. Ceyhun, bizim şartlarımızı kabul ederse alırız. Olmazsa transferi büyük ölçüde kapatacağız.

Aldığımız 2 yabancı oyuncu orta sahanın göbeğinde takımı yönlendirecek tipte değil ama artık bu bölge için önümüzdeki sezona oyuncu düşünürüz. Zaten bu sezon için derece iddiamız yok. Önümüzdeki sezon için ise üst sıralara oynayacak bir Bursaspor olacak.''

-YARDIM KAMPANYASI-

Çelik, Bursaspor için başlatılan yardım kampanyasına kentin önemli ölçüde ilgi gösterdiğini kaydetti.

Bir kesimin bankada biriken parayı beğenmediğini dile getiren Çelik, ''Bu kampanya kısa süreli değil. Amacımız kısa vadede Bursaspor'un borçlarını kapatmak, uzun vadede ise kulübe kalıcı gelir kaynakları oluşturmak. Ben, kampanyaya gösterilen ilgiye memnunum. Kimi 1 YTL, kimi 1000, kimi de 100 bin YTL yardım yapıyor. Önemli olan takıma ilgi göstermek'' diye konuştu.

AA

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious