Bursaspor, Sivas'ın izinde yürüyecek

Bursaspor, Sivas'ın izinde yürüyecek.17338
  • Giriş : 17.05.2009 / 17:53:00

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe “Sivasspor’un başarısını gösterebilsek, Bursa’da 4 büyükleri tutanların sayısı göze batmayacak kadar azalır.” dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Mihraplı'da Devlet Bakanı Faruk Çelik'le birlikte vatandaşlarla birlikte simit yiyerek, sohbet etti.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe'nin 5 yıldır sürdürdüğü Cuma günleri farklı bir mahalleye giderek, oradaki vatandaşların taleplerini dinlemeye yönelik uygulaması devam ediyor.

Altepe, bu hafta Bakan Çelik'le birlikte, Mihraplı Camii'nin avlusunda vatandaşlarla sohbet etti. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdikleri Bakan Çelik ve Başkan Altepe, ikram edilen simitleri yerken, gündem Bursaspor'un Trabzonspor'la oynayacağı maç oldu. Başkanç Altepe, kendisinin Trabzonlu olduğunu söyleyen Selim Akgün isimli bir vatandaşı “Trabzonsporluyum ama Bursaspor UEFA'ya gidecekse, yenilmeye razıyız” şeklindeki sözlerinden dolayı tebrik etti.

Başkan Altepe, Bursaspor'un başarısının Bursa'ya katkı sağladığını vurgulayarak, “Sivasspor'un başarısını gösterebilsek, Bursa'da 4 büyükleri tutanların sayısı göze batmayacak kadar azalır.” dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*