Bursaspor, yarın imza şov yapacak

  • Giriş : 14.06.2006 / 00:00:00

Bursaspor, bugüne kadar anlaşma sağladığı tüm oyunculara yarın düzenlenecek bir törenle toplu imza attıracak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Özellikle orta sahaya yıldız bir isim almayı hedefleyen Kızıl ve Çetiner'in, bugüne kadar elde edilen raporları inceleyip son kararlarını cumartesi günü vereceği belirtildi.

26 Haziran'a kadar transferi bitirmeyi hedeflediklerini açıklayan başkan Kızıl, bugüne kadar anlaşma sağladıkları tüm oyunculara yarın saat 12.00'de Vakıfköy'de düzenlenecek bir törenle toplu imza attıracaklarını ifade etti.

Öte yandan, Bursaspor'un iç transferde sözleşme yenilemeyi düşündüğü Ömer Kaplan ve Veli Acar'la protokol yapıldı. Başkan Levent Kızıl başkanlığında gerçekleştirilen görüşmede, 2 yıl daha mukavelesi olan Ömer'in sözleşmesi 3'e, mukavelesi 1 yıl daha devam eden Veli Acar'la da yine 3 yıla uzatıldığı bildirildi. Başkan Kızıl'ın, bugün de Ömer Aysan Barış, İbrahim Dağaşan ve Yavuz Eraydın'la masaya oturması bekleniyor.

Bu arada, Bursaspor'un Angola'nın orta saha oyuncusu Macanga'yı kıskaca aldığı kaydedildi. Yeşil beyazlı yönetimin, Dünya Kupası'nda mücadele veren Angola'nın orta saha oyuncusu Andre Macanga'ya talip olduğu öğrenildi. 28 yaşındaki tecrübeli oyuncu, 2004-05 sezonunda Gaziantepspor formasını giydi. Şu anda Kuveyt'in Al Kuwait takımında oynayan gözde ortasaha oyuncusunun bonservis sorunu bulunmadığı bildirildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious