Bursaspor Avusturya'ya hareket etti

Bursaspor Avusturya'ya hareket etti.91187
  • Giriş : 10.07.2009 / 16:14:00

Bursaspor, yeni sezon öncesi ikinci etap hazırlık çalışmaları için Avusturya'ya hareket etti. Bursaspor kafilesinde, 26'sı futbolcu olmak üzere 42 kişi bulunuyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Özlüce Tesisleri'nde yeşil-beyazlı taraftarlar tarafından yolcu edilen Bursaspor kafilesinde, 26'sı futbolcu olmak üzere 42 kişi bulunuyor.

Karayolu ile İstanbul'a hareket eden ve Atatürk Havalimanı'ndan THY uçağıyla 16.05'de Viyana'ya uçacak yeşil-beyazlı kafile, kente 70 kilometre uzaklıktaki Bad Tatzmanndorf kasabasına geçerek, Termal Avita Otel'e yerleşecek.

Genç Milli Takım ile Ukrayna'da 21-Temmuz-2 Ağustos tarihleri arasında yapılacak U 19 Avrupa Şampiyonası Finalleri'ne katılacak olan Sercan Yıldırım, Serdar Aziz ve Eren Albayrak ile tedavisi devam eden Rumen oyuncu Kirita, Bursaspor'un Avusturya kamp kadrosunda yer almıyor.

Bu arada, Trabzonspor'dan transfer edilen tecrübeli oyuncu Hüseyin Çimşir'in de kafileye İstanbul'da dahil olacağı bildirildi.

Yeşil-beyazlılar, Avusturya kampında, 15 Temmuz'da Graz, 17 Temmuz'da Herta Berlin, 19 Temmuz'da Hapoel Telaviv, 22 Temmuz'da Westham United, 24 Temmuz'da ise Denizlispor ile hazırlık maçı oynadıktan sonra 25 Temmuz'da Türkiye'ye dönecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*