'Bursaspor kendisine yakışan başkanı seçecektir'

  • Giriş : 08.05.2006 / 00:00:00

Bursaspor Genel Sekreteri Mesut Mestan, Bursaspor'un büyük bir kulüp olduğunu ve 17 Mayıs`ta yapılacak kongre'de kendine yakışan başkanı seçeceğini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Mestan, Bursaspor Kulübü'nün " www.bursaspor.org.tr" isimli resmi internet sitesine bir açıklama yaptı. Bursaspor başkanının, Futbol bilgisi yüksek, yöneticilik kabiliyeti olan vizyonu bulunan geniş ufuklu, başkanlık koltuğuna yakışacak ve kulübe kalıcı gelirler kazandıracak birisinin olması gerektiğini kaydeden Mestan, "Seçilen başkan kulübün kaynaklarını doğru ve yerinde kullanmalıdır. Kurtuluş reçetesi bence budur" açıklamasını yaptı.

Bursaspor'un 17 Mayıs'taki kongresinde aday olabileceği sinyalini veren Mestan, şöyle konuştu: "Bursaspor`un menfaatleri doğrultusunda her türlü göreve hazırım. Bursaspor için ne gerekiyorsa yaparım. Bursaspor`a hizmet etmeye devam etmekten büyük şeref duyarım."

Kulübün geleceği açısından sağlam temeller atılması gerektiğini anlatan Mestan, "Bursaspor`u sevenlerin görevi bitmedi. Turkcell Süper Liginde fırtına gibi esen, rakiplerinin korkulu rüyası olan bir takım kurulmalı. Geleceğini gençlere emanet eden, geçmişte olduğu gibi altyapısıyla Türkiye`nin bir numarası olan bir Bursaspor oluşturulmalı. Bunlar sağlanırsa, Bursaspor bir daha kabus yaşamaz." şeklinde konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious