Bursaspor Mustafa Sarp'la sözleşme imzaladı

  • Giriş : 12.06.2007 / 18:41:00
  • Güncelleme : 12.06.2007 / 21:13:36

Sarp, Özselek Tesisleri'nde düzenlenen törenle kendisini 2 yıllığına Bursasporlu yapan sözleşmeye imza attı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Kayseri Erciyesspor'un başarılı orta saha oyuncusu Mustafa Sarp, bugün Vakıfköy Orhan Özselek Tesisleri'nde düzenlenen törenle kendisini 2 yıllığına Bursasporlu yapan sözleşmeye imza attı.

Geçen yıl 2 gol atan Mustafa Sarp, imza töreninden sonra Bursaspor gibi büyük bir camiaya transfer olduğu için çok mutluğu olduğunu belirtirken şunları söyledi:

"Bursaspor'da oynamak istediğim için buradayım. Sözleşme imzalamamda Bursaspor camiasının büyüklüğü, teknik direktör Bülent Korkmaz'ın burada olması ve menajerimin Bursalı olmasının etkisi çok büyük. En önemlisi ise gönlümün Bursaspor'dan yana olması. Türkiye'nin bildiği çok ateşli bir taraftarımız var. İnşallah Bursaspor'da büyük başarılara imza atarız. Herkes için hayırlı olsun."

Başkan Ali Karasu ise imza töreninden sonra dış transferde çalışmalarının sürdüğünü açıkladı. İyi niyetle çalıştıklarını, iç transferi de hemen hemen bitirdiklerini söyleyen Başkan Ali Karasu, şöyle devam etti:

"Medyada bizim ağzımızdan çıkmayan bazı isimler yazılıyor. Dış transfere devam edeceğiz. Mustafa Sarp'la sözleşme imzaladık. Ayın 24'ün de kampa girene kadar transferi yüzde 95 oranında bitirmek istiyoruz. Hiç bir sıkıntımız yok. Çok güzel şeyler yapacağız. Herkes bundan emin olsun. Mustafa Sarp'a da aramıza “hoş geldin“ diyorum. Kendisine ve camiamıza hayırlı olsun."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious