Bursaspor'da birlik beraberlik mesajı

Bursaspor'da birlik beraberlik mesajı.10998
  • Giriş : 26.01.2009 / 12:20:00

Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı, futbolcu, teknik heyet, taraftar ve yönetim kurulunun bir bütün olması halinde Bursaspor'un başarıya ulaşacağını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Yazıcı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, İstanbul Büyükşehir Belediyespor karşısında aldıkları 2-0'lık galibiyetin, çarşamba akşamı Fenerbahçe ile yapacakları Fortis Türkiye Kupası çeyrek final maçı öncesi moral olduğunu söyledi.

Bursaspor'un şu an puan cetvelinde bulunduğu yeri hak eden bir takım olmadığı, Türkiye'nin 4. büyük kentinin takımının daha iyi yerlerde bulunması gerektiğinin altını çizen Yazıcı, ''Futbolcu, teknik heyet, taraftar ve yönetim kurulu bir bütün olduğu zaman Bursaspor başarıya ulaşır. Bu bütünlüğü sağlayamamamız için de hiçbir neden yok. Biz başarı için buradayız ve başarı için çalışıyoruz'' dedi.

Yazıcı, Bursaspor'un, Bursa'nın yanı sıra Türkiye için de önemli bir takım olduğunu ifade ederek, şöyle konuştu:

''İnanıyorum ki, başarıyı yakaladığımız takdirde bir daha düşüş yaşanmaz. Mühim olan bu başarıyı yakalayabilmek. Yönetim kurulu olarak göreve geldiğimiz günden bu güne takımımızın çıkışı devam ediyor. Bize güvenenleri mahcup etmeyeceğiz. Çıkışımız sürecek ve ardından beklenen başarı gelecek. Ancak şunu da belirtmek isterim ki, gereken desteği de aldığımızı söyleyemeyiz.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*