Bursaspor'da Dursun istifa etti

  • Giriş : 19.03.2007 / 00:00:00

Bursaspor Kulübü Basın Sözcüsü Turgay Dursun, bugün yaptığı yazılı açıklamayla görevinden ve yönetim kurulu üyeliğinden istifa ettiğini açıkladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

F.Bahçe'ye’ye kendi sahasında 4-0 yenildikten sonra dün yaptığı açıklamada, “Kaleci Ömer Çatkıç Bursaspor’a yakışmıyor” diyen ve Başkan Levent Kızıl’ın büyük tepkisini alan Bursaspor Kulübü Basın Sözcüsü Turgay Dursun, bugün yaptığı yazılı açıklamayla görevinden ve yönetim kurulu üyeliğinden istifa ettiğini açıkladı.

Turgay Dursun, yazılı açıklamasında şu görüşlere yer verdi: “Çok değerli Bursa halkı ve kulübümüzün genel kurul üyeleri teveccühü neticesi Bursaspor Yönetim Kurulu üyeliğine seçildikten sonra yapılan ilk yönetim kurulu toplantısında, tüm arkadaşlarımın da hatırlayacağı üzere kendin adıma; sevgi ve samimiyetin olduğu tüm ortamlarda yer alacağıma ancak, bu anlayışın dışında en küçük sevgisizlik ve samimiyetsizlik hissettiğimde ise bu tarz ortamlarda bulunamayacağımı özellikle vurgulayarak görevime başlamıştım. Böyle bir hissi inşallah hiç yaşamam diyordum ancak; Antalyaspor maçında ve son oynadığımız Fenerbahçe maçı sonucunda paylaşımcı ve demokratik olmayan yönetim tarzı bende samimiyetsiz bir ortamda olduğum hissini uyandırdı. Belirttiğim duygular dışında bu görevde başarılı olamayacağıma inandığım için tüm Bursa halkı, (idari katmanlarıyla birlikte) Bursaspor camiası, Bursaspor Divan Kurulu Başkanı ve üyeleri, özellikle Bursaspor teknik heyeti ve tek tek tüm oyuncularımız ile yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımdan özür dileyerek Bursaspor Basın Sözcülüğü ve yönetim kurulu üyeliğinden istifa ediyorum. İstifamın kabulü ve gereğinin yapılmasını saygılarımla arz ederim.”

Bursaspor Yönetimi’nde daha önce de 2’nci Başkan Ali Karasu ve Basın Sözcüsü Ahmet Genç görevlerinden istifa etmişlerdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious