Bursaspor'da istifa haberi

Bursaspor'da istifa haberi.6551
  • Giriş : 03.07.2008 / 17:05:00

Bursaspor Yardımcı Antrenörü Adnan Örnek, görevinden istifa ettiğini açıkladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Örnek, yaptığı yazılı açıklamada, 2007 yılından beri sürdürdüğü yardımcı antrenörlük görevinden üzülerek istifa ettiğini bildirdi.

Bursaspor'da Futbol yaşamı boyunca minik takım, genç takım, takım kaptanlığı, altyapı koordinatörlüğü ve yardımcı antrenörlüğe kadar her kademede görev yaptığını belirten Örnek'in açıklaması şöyle:

“Hakkını vererek ve de başarıyla çalıştığım Bursaspor'da sadece gönülden çalışmanın ve dürüst olmanın yetmediğini üzülerek görmüş bulunmaktayım.

2007 Ekim ayından beri devam ettirdiğim yardımcı antrenörlük görevimden, şahsıma ve Bursasporluluğuma etik gelmeyen tespitlerimden ve bu oluşumların içinde bulunmak istemediğimden dolayı istifa ediyorum.

İstifa kararımın ayrıntılı gerekçelerini, camiamıza ve Bursaspor'a zarar vermemek adına şu anda açıklamayı uygun bulmuyorum. İleriki tarihlerde gerek duyulursa ayrıntıları paylaşabilirim.

Şuna inanıyorum ki; takım kaptanı olarak gururunu yaşadığım başarılı günleri Bursaspor taraftarı ile birlikte tekrar yaşayacağız. Bursaspor'a olan inancım ve sevgim bir gün yollarımızı Bursaspor ile mutlaka kesiştirecektir.”

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious