Bursaspor'da kriz sürüyor

Bursaspor'da kriz sürüyor .5848
  • Giriş : 29.08.2007 / 15:37:00
  • Güncelleme : 27.03.2010 / 04:03:03

Bursaspor yönetiminde yaşanan kriz devam ediyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Tesisler Sorumlusu Kamil Dalgıç ile Amatör Şubeler Sorumlusu Emir Cemal Beşkardeş, hem görevlerinden, hem de yönetim kurulu üyeliklerinden istifa ettiler.

Bursaspor'da, Başkan Ali Karasu'nun yönetim kurulu üyeliğinden istifa etmelerini istediği Miraç Şimşek, Kani Kudu ve Zekeriya Ünaldı göreve devam edeceklerini açıklarlarken, Tesisler Sorumlusu Kamil Dalgıç ile Amatör Şubeler Sorumlusu Emir Cemal Beşkardeş görevlerinden ve yönetim kurulu üyeliklerinden istifa ettiklerini açıkladılar.

İstifasıyla ilgili açıklama yapan Beşkardeş, “Bursaspor yönetiminde bilinen sorunlar var ve bir çıkış yolunun bulunmasını zor buluyorum. Bursaspor'a faydam olmayacağını düşündüm ve hem görevimden, hem de yönetim kurulu üyeliğinden istifa ettim” dedi.

Yönetimde aslında çok ciddi bir krizin olmadığını ifade eden Beşkardeş, "Takımımız ve teknik heyetimiz gerçekten çok iyi. Takımımız çok güzel Futbol oynuyor. Biz de yönetim kurulu olarak çok iyi transferler yaptık. Ancak yönetim içindeki kişisel çekişmeler büyütülerek içinden çıkılmaz bir hale geldi. Sanıyorum ki herşey kısa zaman içinde yoluna girecek. Bursaspor hepimizin. Bu yüzden de kavgalardan prim yapmamak gerekiyor. Ben de yönetimin ve başkanın önünü açmak için istifa ettim. Çünkü kulübe faydalı olamadığımı düşünüyorum. Bu kavgalardan dolayı da çok sıkıldık. Bursaspor yönetim kuruluna bundan sonra başarılar diliyorum" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious