Bursaspor'da Volkan dertli

Bursaspor'da Volkan dertli.14163
  • Giriş : 02.06.2008 / 14:46:00

Bursaspor'da adı gönderilecek oyuncular listesinde yer alan Volkan Bekiroğlu, bugüne kadar kulüpten kimsenin kendisini aramadığını belirterek, "Ben çok sevdiğim Buraspor'da kalmak, gideceksem de helalleşerek ayrılmak isterdim" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Volkan Bekiroğlu, yaptığı açıklamada geçen sene sakatlığı nedeniyle takıma fazlı katkısının olmadığını, ancak Teknik Direktör Samet Aybaba'nın kendisine sürekli, ''Çabuk iyileş, sana sol kanatta ihtiyacım var'' dediğini söyledi.

İyileşmesinin ardından Samet Aybaba'nın tavrında değişiklik hissettiğini ve buna bir anlam veremediğini dile getiren deneyimli futbolcu, teknik heyet ve yönetimden birilerinin kendisiyle konuşmalarını sabırla beklediğini, ancak şu ana kadar bunun gerçekleşmediğini vurguladı.

Volkan Bekiroğlu, 12 yıldır profesyonel anlamda futbolun içinde olduğunu ve ilk kez böyle bir muameleyle karşı karşıya kaldığını ifade ederek, ''İyi, kötü 2 yılımı verdim Bursaspor'a. Taraftarı ve camiayı çok sevdim. Vazgeçilmez değilim ama en azından aranmak isterdim. Bir aydır Bursaspor'dan telefon bekliyorum ama henüz arayan soran yok. Bu saatten sonra gelen teklifleri değerlendireceğim'' diye konuştu.

Samet Aybaba'ya kırgın olduğunu ifade eden Bekiroğlu, şöyle konuştu:
''Ben çok sevdiğim Bursaspor'da kalmak, gideceksem de helalleşerek ayrılmak isterdim. Kısmet böyleymiş, yapacak bir şey yok. Samet Aybaba orada olduğu sürece trilyon dahi verseler bir daha Bursaspor'a gelmem. Samet Aybaba'nın gideceğini bilsem, transferin son gününe kadar Bursaspor'dan haber beklerim. Bursaspor taraftarını ve camiasını da çok özleyeceğim. İki yılımın geçtiği Bursa'yı çok sevdim. Herkes, içimdeki Bursaspor sevgisini transfer olduğum takımda giyeceğim formayla görecek. Taraftarı, Bursa Atatürk Stadı'nın atmosferini çok özleyeceğim.''

Volkan Bekiroğlu, Konyaspor'dan transfer teklifi aldığını, diğer tekliflerle ilgili ise menajerinin ilgilendiğini sözlerine ekledi.

AJANSSPOR

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious