Bursaspor'un kombine bilet hedefi

Bursaspor'un kombine bilet hedefi.19071
  • Giriş : 08.07.2009 / 15:49:00

Bursaspor Kulübü Basın Sözcüsü Ferruh Nayman, ''Geçen yıl 11 bin kombine bilet satılmış. Hedefimiz bu sayının üzerine çıkmak'' dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Nayman, Özlüce Tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısında, Bursa Atatürk Stadı'nın seyirci kapasitesinin 18 bin 858 olduğunu, kurallar gereği kapasitenin yüzde 5'inin gişelerden satılması gerektiğini anlattı.

Eski kombine kart sahipleri için satışların başladığını ve şu ana kadar 522 kişinin kombinelerini yenilediğini belirten Nayman, ''Eski kombine kart sahipleri için tanıdığımız öncelik 13 Temmuz'da sona eriyor. 14 Temmuz'dan itibaren tüm kombineler satışa sunulacak. Eski kart sahipleri bu süreye kadar mevcut yerlerini yeniden alabilir veya yerlerini değiştirebilir'' diye konuştu.

Nayman, taraftarlara kombine kartlarda kredi kartıyla taksit imkanı da tanıdıklarını vurgulayarak, şunları kaydetti:

''Şu an için kombine kart satışları beklediğimiz düzeyde değil. Halen 522 kombine kart satılmış durumda. Ancak taraftarlarımızın bundan sonra gerek kombine kartlara gerekse kulübün lisanslı ürünlerine ilgi göstereceğine inanıyorum. Geçen yıl 11 bin kombine bilet satılmış. Hedefimiz bu sayının üzerine çıkmak. Tüm taraftarlarımızı kombinelerini almaya davet ediyorum.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*