Bush, alkol terapisi görecek

  • Giriş : 13.11.2006 / 00:00:00

Amerika Başkan Bush’un alkol tüketimini "oldukça artırdığı" söylentileriyle çalkalanıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Dışişleri Bakanı Condoleezza Rice ile aşk dedikoduları, Irak, Katrina kasırgası, nükleer İran, Afganistan’da Taliban’ın dönüşü ve çok korkunç bir yenilgiyle sonuçlanan 7 Kasım ara seçimleri, ABD Başkanı George W. Bush’un dengesini iyice bozdu. Washington, halk tabanındaki desteği son yoklamalara göre yüzde 31’e kadar inen Başkan Bush’un alkol tüketimini "oldukça artırdığı" söylentileriyle çalkalanıyor.

Bush’un, "Meraklanmayın. Kontrollü içebilirim. Bir iki tane içkiyle birşey olmaz" dediği iddia ediliyor. Ancak, boşanma belgelerini bile hazırlattığı öne sürülen First Lady Laura Bush’un, ABD Başkanı’nın alkolden kurtulması için "rehabilite" edilmesini istediği belirtiliyor.

Çeşitli kaynaklar, Monica skandalından sonra eski Başkan Bill Clinton’ın "çok gizli seks terapisi" gördüğünü hatırlatarak, Başkan Bush için de "alkol terapisi" uygulanmasının düşünüldüğünü iddia ettiler. ABD basınına yansıyan bu haberlere göre, Beyaz Saray da çok gizli bir "alkol terapisi" programının yaşama geçirilmesi üzerinde duruluyor. Bush’un hiç kimseyle konuşmak istemediği ve tek başına bir köşeye çekilip düşüncelere daldığı kaydediliyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious