Bush, Beyaz Saray'ın merdivenlerinde dans etti

Bush, Beyaz Saray'ın merdivenlerinde dans etti.10018
  • Giriş : 06.03.2008 / 23:45:00
  • Güncelleme : 01.09.2016 / 15:46:53

ABD Başkanı George Bush'un Beyaz Saray'ın merdivenlerde yaptığı ilginç dans...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


ABD Başkanı George Bush, Cumhuriyetçi Parti'nin başkan adayı John Mccain'i beklerken yaptığı espri ve ilginç danslarla gazetecileri kırdı geçirdi.

John Mccain ile görüşmesi öncesinde gazetecilerin karşısına çıkan Bush, bol bol espri yaptı ve dans etti. Bush'un bu ilginç tavırları gazetecileri oldukça eğlendirdi.

BUSH'TAN MCCAIN'E DESTEK

Bu arada 4 Kasım'da düzenlenecek ABD Başkanlık seçimi için Cumhuriyetçi Parti'nin adayı olmayı aritmetik olarak garantileyen John McCain'e, Başkan George Bush'tan da destek geldi.

BBC'nin haberine göre, McCain çiftini Beyaz Saray'da ağırladıktan sonra bir açıklama yapan Bush, Senatör McCain'in "müşfik ancak ülkeyi sağlam şekilde koruyacak güçlü bir lider" olacağını söyledi.

McCain ile birlikte kameraların önüne çıkan Bush, "John bu ana gelebilmek için müthiş bir cesaret, sağlam bir karakter ve sebat ortaya koydu. Bir liderde aradığımız da bu özelliklerdir" dedi.

Arizona Senatörü John McCain, dün yapılan ön seçimlerde dört eyalette daha zafere ulaşarak partisinin adayı olmayı garantilemişti. Daha önce Başkan Bush'un babası eski başkan George Bush, adaylık yarışından çekilen Rudolph Guiliani ve California Valisi Arnold Scwarzenegger ile çok sayıda emekli komutan başkan adaylığı için destekledikleri adayın McCain olduğunu söylemişlerdi.

71 yaşındaki McCain eğer seçilirse ABD'nin en yaşlı başkanı olacak. McCain'in karakteri açısından zaten bir "başkan" olduğundan söz eden George W. Bush, 2000 yılındaki seçimlerde McCain'e karşı yarışmış ve onu yenilgiye uğratmıştı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious