Büyü bozmak için baldızını boğdu

  • Giriş : 25.06.2007 / 08:34:00

Muharrem Güngör (41), büyüyü bozmak için baldızını otel odasında boğarak öldürdü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Bursa’da ilişkide olduğu baldızının kendisine büyü yaptığını iddia eden Muharrem Güngör (41), büyüyü bozmak için baldızını otel odasında boğarak öldürdü. Cinayetten sonra İstanbul’a gidip eşi ve çocuklarıyla son kez görüşen katil zanlısı, otelin resepsiyonunu arayıp cesedin alınmasını istedi.
İstanbul Arnavutköy’de bir kereste fabrikasında işçi olarak çalışan 4 çocuk babası Muharrem Güngör, 6 yıl önce eşinden boşanan 2 çocuk annesi baldızı Şürkiye Güngör ile 6 ay önce birlikte olmaya başladı. İddiaya göre dün baldızı ile İstanbul’da buluşan Muharrem Güngör, otobüsle Bursa’ya gelip Merkez Osmangazi ilçesi Gazcılar Caddesi’ndeki Mavi Ege Otel’in 3'üncü katındaki bir odaya yerleşti. Otele geldikten iki saat sonra ‘sigara alma’ bahanesiyle otelden ayrılan Muharrem Güngör geri dönmedi. Saat 01.30 sıralarında otelin resepsiyonunu arayan Muharrem Güngör, odasında ceset olduğunu söyleyip polise haber verilmesini istedi. Odaya giren görevliler Şükriye Güngör’ün cesediyle karşılaştı. Ceset otopsi için adli tıp kurumuna kaldırılırken, Muharrem Güngör kendisine cep telefonu ile ulaşan Bursa polisine, ailesiyle son kez görüşmek için İstanbul’a geldiğini, gelip kendisini teslim almalarını söyledi.

BURSA'DAN GİDEN EKİP ALDI
İstanbul’a giden Bursa Emniyet Müdürlüğü Asayiş şubesi ekipleri, gözaltına aldıkları Muharrem Güngör’ü sorgulamak üzere Bursa’ya getirdi. Güngör'ün ifadesinde, “Baldızım bana büyü ve muska yaptı. Kendisi de söyledi. Altı aydır eşimden ve çocuklarımdan uzak yaşıyorum. Birlikte Bursa’ya geldik. Büyünün bozulması için kendisini boğdum'' dediği belirtildi.
Soyadı aynı olmasına rağmen baldızı ile akrabalığı bulunmayan Muharrem Güngör, sorgulamasının ardından ‘Adam öldürmek’ suçundan mahkemeye çıkartılacak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious