Büyü bozmak için Bodrum'a giden ünlü kim?

Büyü bozmak için Bodrum'a giden ünlü kim?.14474
  • Giriş : 16.06.2008 / 16:57:00

Orada Neler Oluyor programına katılan Oya Germen, eski eşi Neco ile ayrılmamak için mezarlıktan büyü çıkarttığını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Gülşen Yüksel ve Müge Dağıstanlı'nın sunduğu Kanalturk’te yayınlanan “Orada Neler Oluyor” programının ilk konukları Tuğba Özay ve Oya Germen'di. Program sırasında Tuğba Özay cezaevi günlerini anlatırken Oya Germen'de Neco ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Cezaevi serüveninin ardından özgürlüğüne kavuşan Tuğba Özay, kendisine özellikle kasıtlı saldırıların olduğunu, cezaevinin kendisine çok şey öğrettiğini söyledi. Özay, “arızalı erkekler”den kurtaramadığından da dert yandı.

Neco ile fırtınalı bir ayrılık yaşayan Oya Germen, Neco’nun büyü ile kendisinden ayrıldığını iddia ederek “elimde kazma kürek, Bodrum’da mezarlıklarda büyü bozmak için çok çabaladım” dedi. Oya Germen " Bana evliliğimizin bozulması için büyü yapıldığı söylendi. Hatta büyününde Bodrum'daki mezarlıktaki tam yeri söylendi. Ben de hemen uçağa atlayıp Bodrum'a gittim. Sabahın köründe ayağıma galoşları giyip kazma kürekle mezarı açtım. Gerçektende o kişinin dediği gibi iki tane büyü buldum. Kimin yaptığını bilmiyorum ama zaten evliliğimi de kurtaramadım" dedi.

GAZETEPORT

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious