'Büyük ikramiye' bir iş adamının oldu

  • Giriş : 01.01.2007 / 00:00:00

Milli Piyango'nun Yılbaşı Özel Çekilişi'nde "büyük ikramiye" biletinin satıldığı Nimet Abla Merkez Şubesi'nde büyük sevinç yaşandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Nimet Abla Merkez Şubesi Müdürü Bilal Yıldız, bileti "talihli kişi"ye kendi elleriyle verdiğini söyledi. "Talihli kişi"yi tanıdığını belirten Yıldız, sözkonusu kişinin bir iş adamı olduğunu kaydetti. Parayı iyi kullanacak biri olduğunu dile getiren Yıldız, "Kendisi bizden toplu olarak bilet aldı. Yaklaşık 200 tane seri olan biletleri aldı. Her sene gelir bizden bilet alırdı. Çok akıllı bir insan. Parayı nerede kullanacağını iyi bilen birisi. Kazandıktan sonra bizi arayarak burada kaç kişi çalıştığımızı söyledi. Ben de kendisine 13 kişi dedim. Bunun üzerinize bana hepinize '100'er bin dolar vereceğini' söyledi. Şimdi gelip parayı vermesini bekliyoruz." dedi.

"Büyük ikramiye" çıkan biletlerden bir diğeri ise İstanbul'daki Total istasyonlarından birinden alındı. Total Benzin İstasyonu'nda benzin satış görevlisi olarak çalışan Ahmet Akın, İstanbul'da büyük ikramiyeyi kazanan biletlerden birinin Total benzin istasyonlarından alındığını duyunca çok şaşırdı. Müşterilerini büyük ikramiyeyi kazanmaları halinde kendisine de bir şeyler vermeleri konusunda uyardığını söyleyen Akın, "İnşallah bana söz veren müşterilerden birine çıkmıştır." diye konuştu.

Total akaryakıt istasyonlarında promosyon amaçlı olarak tek seferde 75 YTL'lik yakıt alan müşterilere 1 milyon adet bilet dağıtılmıştı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious