Büyük takım gibi oynadık

Büyük takım gibi oynadık .12438
  • Giriş : 08.02.2009 / 18:30:00

Konyaspor Teknik Direktörü Giray Bulak, rakipleri karşısında büyük bir takım gibi oynadıklarını, Beşiktaş'a pozisyon vermediklerini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Bulak, maçın ardından düzenlediği basın toplantısında, maçta oynayan ve oynamayan tüm oyuncularını kutlamak istediğini söyledi.

Taraftarın muhteşem olduğunu ve takıma büyük destek verdiğini ifade eden Bulak, ''Bugün büyük takım gibi oynadık, Beşiktaş'a pozisyon vermedik. Daha iyi pas yapabilen bir takım olsak ve bunu sahaya yansıtabilseydik daha iyi bir sonuç alabilirdik'' dedi.

Yeni transferlerin henüz hazır olmadığını dile getiren Bulak, şunları kaydetti:

''Takıma yeni katılan oyuncularımızın, mutlaka bize çok daha büyük katkıları olacak. Takımımız yeni oyuncularla çok daha güçlendi. Oyun anlayışı bakımından da rakipten çekinmeden, oyunu elimizde tutarak oynadık. İyi oyundan ötürü oyuncularımızı, taraftarımızı kutluyorum.''

Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli ise bugün birinci derecede düşündükleri puanı alamadıklarını söyledi.

Alınan 1 puanın ''kötünün iyisi'' olduğunu ifade eden Denizli, şunları kaydetti:

''Kaybetmemek için elinden gelen her şeyi yapan bir takıma karşı aldığımız 1 puan, kötünün iyisi oldu. Bundan sonraki haftalar belki özellikle gol pozisyonu üretmede yaşadığımız noksanları giderecek haftalar olacak. Söylenecek bir şey yok. Bugün genelde baskılı olmak oyunun sonucu değiştirmedi, değiştirmeye yetmedi. Çok fazla pozisyon üretemedik. Beklediğimizin dışında bir maç oldu.''

Bir gazetecinin deplasmanda alınan mağlubiyetlerin Beşiktaş'ı şampiyonluk yolunda nasıl etkileyeceği yönündeki bir sorusu üzerine, ''Bu tablo iyi bir tablo değil. Ama değişmez bir tablo da değil'' diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*