Büyüka: "Ertuğrul'u SMS'le kutladım"

Büyüka:
  • Giriş : 07.10.2008 / 15:02:00
  • Güncelleme : 07.10.2008 / 15:07:00

Ertuğrul, futbol dünyamızda kalan nadir mert insanlardan biri. İstifasıyla nasıl bir adam olduğunu gösterdi. Ertuğrul'un konuşması beni gerçekten çok etkiledi, uzun süredir böyle bir basın toplantısı izlediğimi hatırlamıyorum.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Ertuğrul Sağlam'ın istifa ettiğini açıkladığı basın toplantısının ardından, söylediği sözler basın dünyasında da büyük ses getirdi. Lig TV Genel Müdürü Şansal Büyüka, Lig TV'de yayınlanan Futbol Gündemi programına bağlanarak, Ertuğrul Sağlam'ın istifa etmesini değerlendirdi. Şansal Büyüka, Ertuğrul Sağlam'ın yaptığı hareketi çok doğru bulduğunu söyleyerek, Sağlam'ın duruşu ve basın toplantısında söylediği sözler karşısında çok etkilendiğini söyledi.

Büyüka sözlerini şöyle sürdürdü: "Ertuğrul, Futbol dünyamızda kalan nadir mert insanlardan biri. İstifasıyla nasıl bir adam olduğunu gösterdi. Ertuğrul'un konuşması beni gerçekten çok etkiledi, uzun süredir böyle bir basın toplantısı izlediğimi hatırlamıyorum. Ertuğrul'u, basın toplantısından sonra cep telefonumdan mesaj atarak kutladım".

SPORX

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*