Büyükanıt BBG evinin hesabını versin

Büyükanıt BBG evinin hesabını versin.10245
  • Giriş : 14.10.2008 / 08:28:00

Kemal Anadol, kamplar BBG evi gibi" diyen Genelkurmay eski Başkanı Yaşar Büyükanıt'a sert çıktı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Balçiçek Pamir ile Söz Sende programına konuk olan CHP Grup Başkanvekili Kemal Anadol "kamplar BBG evi gibi" diyen eski Genelkurmay Başkanı Yaşar Büyükanıt'a sert çıktı. "Büyükanıt'ın söylediği gibi kamplar izleniyor olsaydı bügün Aktütün saldırısı olmazdı" diyen Anadol, Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Aydoğan Babaoğlu'yla ilgili eleştirileri aşırı bulduğunu söyledi.

-O FOTOĞRAFTAKİ GÖRÜNTÜYÜ BEN DE İÇİME SİNDİREMİYORUM-

Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Aydoğan Babaoğlu'nun Aktütün Karakolu'na düzenlenen baskın sırasında golf oynadığının ortaya çıkması üzerine başlayan eleştirileri 'TSK'yı yıpratma girişimleri' olarak değerlendiren CHP Grup Başkanvekili Anadol, özellikle bazı gazetecilerin ve basın yayın organlarının aşırı tepki gösterdiklerini söyledi. Ancak kendisi de Komutan'ın gazetelere golf oynarken yansıyan fotoğraflarını içine sindiremediğini belirtti.

-GÜNEŞ HAREKATININ YARIDA KESİLMESİNE KARŞI ÇIKTIK AMA NEREDEYSE VATAN HAİNİ İLAN EDİLECEKTİK-

CHP'li Anadol, gazetelere günlerce manşet olan Güneş Harekatı'nın ABD Dışişleri Bakanı'nın isteğiyle yarıda kesildiğini söyledi. "Biz bu duruma karşı çıkınca o dönemki Genelkurmay Başkanı neredeyse CHP'yi vatan haini ilan edecekti" diyen Anadol, AKP hükümetine yüklenmekten de geri kalmadı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*