Büyükanıt'a sevgi seli

  • Giriş : 11.08.2007 / 09:33:00

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt ve eşi istirahat ettikleri Muğla'nın Bodrum ilçesinde Cumhuriyet Caddesi'ni gezerek vatandaşlarla sohbet etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Vatandaşlar Büyükanıt'a sevgi gösterilerinde bulundu.

Yüksek Askeri Şura'dan sonra 6 Ağustosta Bodrum'a gelen Orgeneral Büyükanıt ve eşi Filiz Büyükanıt, Kara Kuvvetleri Komutanlığı Kamp Eğitim Merkezinde istirahate çekildi.

Orgeneral Büyükanıt ve eşi, Kara Kuvvetleri Eğitim ve Doktrin Komutanı Korgeneral Erdal Ceylanoğlu ve 2. Ordu Komutanı Orgeneral Hasan Iğsız ile birlikte korumaları eşliğinde dün akşam Bodrum Cumhuriyet Caddesi'ne geldi.

Burada bir restoranda akşam yemeği yiyen Orgeneral Büyükanıt ve eşi, yemekten sonra Cumhuriyet Caddesi'ni gezerek vatandaşlar ve esnafla sohbet etti.

Vatandaşların sevgi gösterisinde bulunduğu Orgeneral Büyükanıt ve beraberindekiler, korumaları eşliğinde yürüyerek Hilmi Oran Meydanı'na geldi.

Orgeneral Büyükanıt ve beraberindekiler, daha sonra bir marinadaki kafede oturdular. Orgeneral Büyükanıt, eşi ve beraberindekiler daha sonra kendilerini bekleyen sivil plakalı otomobille Kara Kuvvetleri Komutanlığı Kamp Eğitim Merkezine döndü.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious