Büyükanıt'ın Fenerbahçe yorumu!

Büyükanıt'ın Fenerbahçe yorumu!.17033
  • Giriş : 19.05.2009 / 16:11:00

Eski Genelkurmay Başkanı, emekli Orgeneral Yaşar Büyükanıt, Edirne Valisi Mustafa Büyük'ü makamında ziyaret etti. Büyükanıt gazetecilerin FB ile ilgili sorulara esprili cevaplar verdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Vali Büyük, Valilik şeref defterini imzalayan emekli Orgeneral Büyükanıt'a ziyareti anısına Selimiye Camii'nin camdan yapılmış minyatürünü hediye etti.

Emekli Orgeneral Büyükanıt ile Vali Büyük, daha sonra bir süre basına kapalı görüştü.

Büyükanıt, Valilikten çıkışı sırasında gazetecilerin ziyaretine ilişkin sorusu üzerine, Edirne'ye Beykent Koleji'nde düzenlenen bir toplantıya katılmak için geldiğini belirtti.

Bir gazetecinin ''Bu sene Fenerbahçe'nin durumunu nasıl değerlendiriyorsunuz?'' sorusu üzerine Büyükanıt gülümseyerek ''Bugün gündemimiz Futbol değil, daha doğrusu bu sene gündemimiz Futbol değil'' dedi.

Bir başka gazetecinin ''Geldiğiniz arabanın plakası 'FBY' bu ne anlama geliyor?'' sorusuna ise emekli Orgeneral Büyükanıt, ''En başındaki eşimin, ondan sonraki kızımın, en son harf ise benim ismimin baş harfleri'' diye cevap verdi.

Daha sonra emekli Orgeneral Büyükanıt ve beraberindeki Beykent Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Adem Çelik ile beraberindeki 50 kişilik grup, Özel Edirne Beykent Koleji'ni ziyaret etti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*