Büyükanıt'tan PKK'ya: Cezalarını bulacaklar

Büyükanıt'tan PKK'ya: Cezalarını bulacaklar.13433
  • Giriş : 29.04.2008 / 13:20:00

Foto Muhabirleri Derneği’nin (FMD) ödül törenine katılan Genelkurmay Başkanı Orgeneral Büyükanıt, PKK terör örgütü için ‘’Mutlaka cezalarını bulacaklar’’ dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Foto Muhabirleri Derneği’nin(FMD) 2007 yılının en iyi haber fotoğrafı yarışmasında Genelkurmay Başkanı Yaşar Büyükanıt, PKK terör örgütü için ‘’Cezalarını mutlaka bulacaklar’’ dedi. Büyükanıt 4 bakanın katıldığı geceye sivil olarak geldi ve Rahşan Ecevit ile sohbet etti.

Yarışmaya katılan ve gazeteci Ahmet Bilge’nin çektiği “Şehit Eşe Son Dokunuş” adlı fotoğrafına bakan ve gözleri dolan Genelkurmay Başkanı Büyükanıt, “Bu tür olaylar karşısında şehitlerimiz için elbette üzülüyoruz. Ama bu mücadele azmimizi besliyor. Cezalarını mutlaka bulacaklar” açıklaması yaptı. Büyükanıt’a eşi ile çekilen bir fotoğrafı da hediye edildi..


Türkiye Foto Muhabirleri Derneği tarafından düzenlenen yarışmada en İyi Haber Fotoğrafı dalında birinciliği “Kontrolsüz Güç” fotoğrafıyla Anadolu Ajansı’ndan Erhan Sevenler aldı. Geceye Genelkurmay 2. Başkanı Orgeneral Ergin Saygun’un yanı sıra Devlet Bakanları Kürşat Tüzmen ve Murat Başesgioğlu, Çevre Bakanı Veysel Eroğlu, Sanayi Bakanı Zafer Çağlayan da katıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious