Büyükbabası tecavüz etti, annesinin itirafı şok etti!

Büyükbabası tecavüz etti, annesinin itirafı şok etti!.7744
  • Giriş : 23.05.2008 / 22:50:00
  • Güncelleme : 23.05.2008 / 22:51:06

Büyükbabası genç kıza tecevüz etti, annesine açılan kız annesinden duyduğu gerçekle şoka girdi...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Almanya’da yıllarca büyükbabasının cinsel tacizine uğrayan 21 yaşındaki genç kız, durumu annesine anlattığında, daha büyük dehşete düştü. Genç kız, büyükbabanın annesine de tecavüz ettiğini ve yaşlı adamın kendisinin de öz babası olduğunu öğrendi.

Avusturya’da bir genç kadının babası tarafından bodruma kapatılıp yıllarca seks kölesi olarak kullanıldığının ortaya çıkmasının ardından, Avrupa’yı sarsan birçok "ensest" vakası gün ışığına çıkmaya başladı.

ANNESİNİN DE TECAVÜZCÜSÜ

Almanya’da büyükbabasının cinsel tacizine uğrayan 21 yaşındaki bir genç kız, durumu annesine anlattığında, aslında yaşlı adamın, annesinin de tecavüzcüsü ve kendisinin de öz babası olduğunu öğrendi.

Alman Spiegel Online sitesinde yer alan habere göre gerçek adı gizlenen ve "Silke" takma adıyla anılan genç kız, büyükbabasının 4 yaşındaki yeğenine de zarar vermesinden korktuğu için konuşma kararı aldı. Silke, yaşlı adamı, sıcak nedeniyle tişörtünü çıkaran küçük yeğenine kötü kötü bakarken yakaladığını açıkladı.

YİĞENİNE ZARAR VERMESİNDEN KORKMUŞ

Silke’nin avukatı Peter Supranowitz, "Silke, Rainer P’nin küçük kıza nasıl baktığını fark etmiş. Aile üyelerinden, küçük kızın bodrumda büyük büyükbabası ile oynadığını da öğrenmiş. Bastırılmış tüm hatıralar birden tazelenmiş. Ve polise gitme kararı almış" dedi.

BÜYÜKBABAN ASLINDA SENİN BABAN!

Silke, 11 yaşındayken defalarca Rainer P’nin cinsel tacizine uğradı. Cinsel saldırılar yaklaşık bir yıl sürdü. Silke, "Yeter artık" diye karşı durmaya kalktığında ise saldırgan duymazdan geldi. Küçük kız durumu annesine anlatmaya cesaret ettiğinde ise, "Büyükbaban, aslında senin baban" gerçeğiyle yüz yüze kaldı. Silke’nin annesi, Rainer P’nin üvey kızıydı. Defalarca üvey babasının tecavüzüne uğrayan genç kadın, 19’unda Silke’ye hamile kalmıştı. DNA testi de adamın büyükbaba değil, baba olduğunu doğruladı.

DEVLET GÖRMEZDEN GELDİ

Kasım 1997 ile Mart 1998 tarihleri arasında Silke, bir psikiyatri kliniğinde tedavi gördü. Ancak annesi ve büyükannesinin sert tutumu yüzünden ensest vakası polise yansımadı. Klinik vasıtasıyla Silke’nin durumundan haberdar olan gençlik dairesi de olayı görmezden geldi. Silke, çareyi polise başvurmakta buldu ama yeterli kanıt olmadığından Rainer P. şimdilik tutuksuz yargılanıyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious