Büyükçekmece'de vahşet!

Büyükçekmece'de vahşet!.8144
  • Giriş : 04.06.2008 / 20:35:00
  • Güncelleme : 23.09.2016 / 11:07:00

İstanbul Büyükçekmece'de karısı ile tartışan işsiz Mehmet Türkoğlu, dehşet saçtı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Silahını alarak kızı ile birlikte evin camına çıkan Türkoğlu, önce 2 yaşındaki kızını öldürdü ardından da intihar etti.

Edinilen bilgilere göre olay saat 11.30 sıralarında Büyükçekmece Yalıboyu Caddesi Nilüfer Sokak Okumuş Apartmanında meydana geldi.

6 aydır işsiz olan eski güvenlikçi Mehmet Türkoğlu(30), 3 kattaki evinde eşi Ebru Türkoğlu(25) ile parasızlık nedeniyle tartıştı. Tartışmanın büyümesi üzerine odasından silahını alan Mehmet Türkoğlu, eşinin evden kaçmasıyla sinir krizi geçirdi.

2 yaşındaki kızı Elanur'u alarak evin camına çıkan kızgın baba, çevreye rastgele ateş etti. Vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine gelen polis ekipleri çevrede güvenlik önlemleri alırken, itfaiye ve özel harekat timleri de bölgeye sevk edildi.

Bir süre Türkoğlu ile konuşarak silahını bıraktırmaya çalışan polis ekipleri başarılı olamadı. Kızı ile birlikte evin içine giren Türkoğlu önce kızını vurdu ardında da intihar etti.

Kapıyı kırarak eve giren özel harekat timleri, baba kızın cansız bedeni ile karşılaştı. Eve gelen Olay yeri inceleme ekipleri de konuyla ilgili incelemelerde bulundu. Baba kızın cansız bedenlerinin savcının incelemesi ardından morga kaldırılacağı öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious