Büyükerşen'e DYP'den destek kararı

Büyükerşen'e DYP'den destek kararı.15217
  • Giriş : 04.01.2009 / 00:30:00
  • Güncelleme : 03.01.2009 / 23:49:18

DYP Eskişehir İl Teşkilatı, 29 Mart yerel seçimlerinde, DSP'den Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan Yılmaz Büyükerşen'i destekleme kararı aldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik


DYP İl Teşkilatınca Taşbaşı Kültür Merkezi'nde düzenlenen toplantıya çağrılan Büyükerşen, salondakiler tarafından alkışlarla karşılandı.

DYP İl Başkanı Tekin Eme Öztürk, 29 Mart 2009 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde DSP'li Yılmaz Büyükerşen'i destekleme kararı aldıklarını söyledi.

Büyükerşen'in Eskişehir'e yapacağı birçok hizmetlerinin olduğunu ve bunu tamamlaması için kendisinin yanında olduklarını kaydeden Öztürk, "Büyükerşen'i AKP'ye karşı destekleme kararı aldık. Burada tüm diğer sağ partilere de çağrıda bulunuyoruz. Gelin Büyükerşen'de buluşalım. Hoca, Eskişehir için kaybedilmemesi gereken bir değer." diye konuştu.

Kürsüye alkışlarla çıkan Büyükerşen ise, DYP'lilere verdikleri destek için teşekkür etti.

Eskişehir halkının kendisini tekrardan seçeceğine inandığını belirten Büyükerşen, "Ancak, daha iyi hizmet yapabilmek için merkez Tepebaşı ve Odunpazarı ilçe belediyelerinin AK Parti'nin elinden alınması gerekiyor." ifadesini kullandı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*