Buzda Dans'ta popo kavgası!

Buzda Dans'ta popo kavgası!.7030
  • Giriş : 10.01.2007 / 00:00:00

SHOW TV, 2007’ye muhteşem bir yarışmayla ‘merhaba’ dedi. Ünlü isimlerin yarıştığı Buzda Dans, önceki gün ilk kez canlı yayınla seyirci karşısına çıktı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Sunuculuğunu Behzat Uygur ile Gamze Özçelik’in yaptığı yarışmaya jüriye karşı poposunu sallayan Tuğba Ekinci damga vurdu. Gecenin finalinde Ayşe Arman, Alinur Velidedeoğlu, Sema Çelebi, Zafer Baykal, Cenk Ertaul ve Olcayto Ahmet Tuğsuz’dan oluşan jüri en az oyu Ekinci’ye verdi. Ancak popçunun imdadına izleyici yetişti. Jüriye “Bana askerler oy atar” diyen Ekinci, SMS oylarından yüksek puan alınca elenmekten son anda kurtuldu.

YILDO’NUN GÖZYAŞLARI

Yarışmada elenen ilk isim olan Yıldo gözyaşlarını tutamadı. İlk bölümün birincisi ise Zeynep Tokuş oldu. Sergilediği dansla birinci olan Tokuş, ‘Beni izlemeye devam edin’ dedi.

Sen ‘sallayarak’ askerden oy al!

YarIŞmada popo dansını jüriye karşı yapan Tuğba Ekinci, Ayşe Arman’dan zılgıtı yedi. Tuğba Ekinci ve jüri arasında şu diyaloglar geçti:

A. A.: Senin popondan başka öne çıkaracağın bir şeyin yok mu?

T. E.: Sen de Hülya Avşarla gündemdesin

A.A.: Benim beynim var, onu kullanıyorum, senin gibi başka organımı değil

Diğer jüri üyesi Sema Çelebi: Sen poponu sallayarak ancak askerlerden oy alırsın. Salla da sana oy atsınlar. Ama unutma ki sanatçı sadece bir kesimin değil, herkesin sanatçısıdır.

Buzda aşk başkadır

Gecenin sürprizi ise oryantal Asena’dan geldi. Asena’nın aylardır aşk yaşadığı ancak magazin basınından kaçırdığı sevgilisi Serhat Fafal ile gecenin sonunda ateşli öpüşmeleri kameralar tarafından görüntülendi. Gerçekleştirdiği şovun ardından soluğu sevgilisi Fafal’ın yanında alan oryantal, verilen reklam arasında sevgilisi ile öpüşerek, başarısını kutladı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious