C.Ronaldo'yu madara ettiler

C.Ronaldo'yu madara ettiler.17909
  • Giriş : 08.06.2009 / 21:22:00
  • Güncelleme : 06.09.2016 / 19:38:20

Milli takımlarının performansından memnun olmayan Portekizli futbolseverler, hınçlarını Cristiano Ronaldo'dan çıkardılar.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Milli takımlarının performansından memnun olmayan Portekizli futbolseverler, hınçlarını Cristiano Ronaldo'dan çıkardılar. Arnavutluk maçında Portekiz tribününde, Ronaldo'yu "Miss World" (Dünya Güzeli) olarak resmeden bir pankart açıldı.

Cristiano Ronaldo'ya bu kez 'Altın Top' yok, güzellik tacı var. Dünya Kupası Avrupa Elemeleri 1. Grup'taki takımlarının gidişatına kızan Portekizli taraftarlar, Arnavutluk deplasmanında kendilerine ayrılan tribünde Manchester United'ın ünlü Portekizli golcüsü Cristiano Ronaldo'yla fena dalga geçtiler.

Cristiano Ronaldo'nun yüzünü, "Dünya Güzeli" fotoğrafının üzerine giydiren taraftarlar, pankartın üzerine de "Miss World 2010" yazdılar. Başka bir deyişle Portekiz tribünü, Manchester United'da tam performans oynayıp milli takıma gelince işi hafif alır gibi görünen Ronaldo'ya, bir sünraki Dünya Kupası için bu unvanı lâyık gördüler.

Portekiz Milli Takımı, 1. Eleme Grubu'nda Macaristan'ın 4 puan ardından üçüncü sırada bulunuyor ve 6 takımlık grupta ilk 6 maç geride kalmış durumda.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*