'Çağdaş' Batı'da müzayede rezaleti

'Çağdaş' Batı'da müzayede rezaleti.12716
  • Giriş : 14.02.2008 / 11:42:00

Almaya'da bir kadın, internetten kendini açık artırmaya çıkardı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

İnternetten kendini açık artırmaya çıkaran kadın, 'müzayedeyi' kazanan 6 erkekle yattı. Şimdi kendisini hamile bırakanın hangisi olduğunu arıyor

Almanya'da geçen yıl bir web sitesi üzerinden kendini açık artırmaya çıkaran kadın, 'müzayedeyi' kazanan 6 erkekle yattı. Ama şimdi kendisini hamile bırakanın hangisi olduğunu arıyor.

İsmi açıklanmayan kadın, geçen yıl bir web sitesi tarafından düzenlenen açık artırmada kendini 'satışa sunmuş' ve en yüksek teklifi veren erkekle birlikte olacağını açıklamıştı. Nisan ve mayıs ayları arasında çeşitli defalar düzenlenen 'seks müzayedesinde' 6 erkek en yüksek parayı vererek, kadınla birlikte olma 'hakkını' elde etti.

BABALIK TESTİ YAPTIRACAK

Açık artırmanın şartları gereği, kadın da bu erkeklerle sırayla birlikte oldu. Ancak bu erkeklerden biriyle girdiği ilişki sırasında hamile kaldı. Web sitesinin gizlilik anlaşması gereği, açık artırmayı kazananların gerçek ismi değil, sadece internette kullandıkları takma isimleri biliniyordu. Ancak hamile kalan kadın, çocuğunun babasının kim olduğunu bulmaya kararlı olduğu için mahkemeye başvurdu ve web sitesinin, bu gizlilik anlaşmasını kaldırarak, kendisine söz konusu erkeklerin ismini açıklamasını istedi. Mahkeme de kadının talebini haklı bularak isimlerin açıklanmasına karar verdi.

Şimdi kadının bu erkeklere gen testi yaptırarak babanın kim olduğunu bulmak için yeni bir süreç başlatması bekleniyor. Erkeklerin babalık testini reddetmesi halinde, kadının onlardan da davacı olabileceği ifade ediliyor.

GAZETEVATAN

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious