Çağla gözyaşlarına hakim olamadı

Çağla gözyaşlarına hakim olamadı.6566
  • Giriş : 04.09.2008 / 11:16:00

Ünlü manken Çağla Şıkel, canlı yayında gözyaşlarına hakim olamadı peki neden?

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Çağla Şıkel, ekranda yaşanan duygusal anlarda zaman zaman gözyaşlarını tutamıyor. Alişan ile birlikte sabah programı yapan Şıkel, konuğunun anlattıklarını dinlerken yine zor anlar yaşadı..

Show TV'de 'Herşey Dahil' programını sunan Alişan ve Çağla Şıkel, programlarına geçen hafta sona eren 'İlle de Roman Olsun' yarışmasının birincileri ana-kız Balat'ın Gülleri'ni davet ettiler.

Televizyon gazetesinin haberine göre, anne ve kızın anlattıkları yaşam hikayeleri karşısında çok duygulanan Çağla Şıkel, gözyaşları dinmeyen konuklarını sakinleştirmeye çalıştı önce.

Ancak konuşması sırasında kendisini zor tuttuğu dikkatlerden kaçmayan Çağla Şıkel, sesinin titremesine de engel olamadı. Annesini kaybettiğini anlatan konuğunu teselli etmek isteyen Şıkel, "Ben de anneme çok düşkün bir çocuğum. Biz de iki kardeşiz. Ben şimdi yeni evlendiğim için annemden ayrıyım. Görmediğim zaman o kadar kötü olmuyorum ama gördüğüm zaman benim de şey oluyor gibi... Şey diyecektim, bağlayacaktım, bağlama yapamadım" diyerek sözlerini bitiremeden ağlamaya başladı. Yanında oturan Alişan'a sarılan Şıkel, yüzünü de elindeki kartlarla kapatmaya çalıştı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*