Çağla Şikel ile Emre Altuğ evlendi FOTO

Çağla Şikel ile Emre Altuğ evlendi FOTO.14409
  • Giriş : 11.08.2008 / 23:15:00
  • Güncelleme : 11.08.2008 / 23:15:55

Çağla Şikel ile Emre Altuğ İstanbul'un eğlence mekanlarından Sortie'de kıyılan nikahla evlendi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Emre Altuğ'un nikah şahitliğini Sinan Çetin, Yalçın Akyıldız ve menajeri Handan Taşkın, Çağla Şikel'in şahitliğini ise, Melek Baykal ve Müjdat Gezen yaptı. Rahatsızlığı nedeniyle nikaha katılamayan Erol Günaydın'ın iki gün önce hastanede çekilen görüntüleri davetlilere barkovizyondan izletildi. Cengiz Abazoğlu imzalı gelinlik ve damatlık giyen çiftin düğünü müzik, sanat ve podyum dünyasını bir araya getirdi.

Süslemelerde 3200 adet kırmızı gül kullanıldı. Çağla Şikel, yakın arkadaşlarından oluşan 20 kişilik bir grubun oluşturduğu gelin yolundan yürürken Emre Altuğ, Attila İlhan'ın "Ben Sana Mecburum" şiirini, arkasından "Neyleyim" adlı parçasını söyledi. Nikah masasına doğru yürürken şarkıyı duyan Şikel gözyaşlarını tutamadı. Altuğ'un Star TV'de jüri üyeliğini yaptığı 'İkizler' programından da çiftin nikah anı canlı olarak yayınlandı. Çiftin nikahına Sezen Aksu da katılırken Aksu mekana deniz yoluyla gelmeyi tercih etti.

KIZI VERMİYORUM!

Nikah esnasında "Evliliği kabul ediyor musunuz?" sorusuna Altuğ "Vallahi evet" cevabını verirken Melek Baykal; "Vermiyorum kızı, hadi bakalım tanıklık da etmiyorum" dedi. Melek Baykal'a dil dökmek zorunda kalan Altuğ, en sonunda kızı alırken yüz görümlüğü kolye de takmayı ihmal etmedi.

ŞİKEL'İ ŞAŞIRTAN HEDİYE

Müjdat Gezen nikahtan sonra Çağla Şikel'e iki adet tablo hediye etti. "Bunları hatırlıyor musun" diye soran Gezen'e Şikel; "inanamıyorum" cevabını verdi. Tabloların Şikel'in ilkokuldayken kendi yaptığı resimler olduğu öğrenildi.

Emre Altuğ'un orkestrasının sahne aldığı düğün töreninde düğüne katılan misafir sanatçılar da sahne alarak davetlilere unutulmaz bir gece yaşattı. Yeni çift, işlerinin yoğun olmasından dolayı balayını ileriki bir tarihe erteledi. Düğün törenine Serdar Ortaç, Alişan, Bahar Korçan, Ayşen Gruda, Cengiz Abazoğlu, Levent Yüksel ve Bengü'nün de aralarında bulunduğu çok sayıda manken ve oyuncu arkadaşı katıldı.

İŞTE MUHTEŞEM DÜĞÜNDEN KARELER

 

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*