'Cahillik ettim çok özür dilerim'

  • Giriş : 24.04.2007 / 00:00:00

Hüsnü Şenlendirici'nin "Boşanacağım" dediği eşi Nazire Şenlendirici, canlı yayınlanan İbo Şov'a telefonla bağlanıp, "Cahillik ettim. Eşimden özür dilerim" dedi

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Ünlü klarnetçi Hüsnü Şenlendirici ile Deniz Seki aşkı, Nazire Şenlendirici'nin SABAH'a verdiği röportajda ortaya çıkmıştı. Daha sonra olaylar karışmış ve Hüsnü Şenlendirici, "Nazire Hanım bu röportajı verdiği için boşanacağım" açıklaması yapmıştı. Eşinden boşanmak istemeyen Nazire Şenlendici işte bu yaşananlar üzerine atv canlı yayınında Hüsnü Şenlendirici'den özür diledi. Hüsnü Şenlendirici'nin, "Nazire Hanım çıkıp gazetelere konuştuğu için boşanacağım" sözleri üzerine atv'de yayınlanan "İbo Şov"a katılan Nazire Şenlendirici kocasından özür diledi. Nazire Şenlendirici, konuyla ilgili şunları söyledi:

BU KONUYU KAPATIN
"Ben 28 yaşındayım. Bir anlık boşluğuma geldi. Sabredemedim o görüntüleri görünce. Söylememem gereken açıklamalarda bulundum, cahillik yaptım. Eşimden özür diliyorum. 70 milyon insana buradan sesleniyorum; kimse artık bu olayı irdelemesin. Konuyu uzatmasın. Bizim iki çocuğumuz var. 16 yıllık beraberliğimiz var. Bırakın Deniz'i, kimse bozamaz; bitiremez bizim evliliğimizi. Allah aşkına artık bu konu kapansın. Ben kapattım çünkü."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious