Çakıcı hastaneye kaldırıldı

  • Giriş : 28.09.2007 / 16:54:00

Organize suç örgütü elebaşı Alaattin Çakıcı hastaneye götürüldü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Alaattin Çakıcı'nın, boyun ve göğüs ağrısı şikayetiyle Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) Tıp Fakültesi Hastanesine götürüldüğü, burada mahkum koğuşu olmadığı için Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilmesine karar verildiği bildirildi.

Alınan bilgiye göre, Kocaeli F Tipi 1 No'lu Cezaevinde tutuklu bulunan Alaattin Çakıcı, boyun ve göğüs ağrısı şikayetiyle KOÜ Tıp Fakültesi Hastanesine götürüldü.

Acil serviste beyin ve sinir cerrahisi uzmanları ile kardiyologlar tarafından muayene edilen Çakıcı'nın kronik kalp damar problemi yaşadığı, damarlarından birinin tıkalı olduğu, bu yüzden anjiyo olması gerektiği söylendi. Çakıcı'nın boynundaki ağrının fıtıktan kaynaklandığı, ilaçla tedavi edilebileceği belirtildi.

Reçete yazılmasının ardından, tutuklu bulunduğu Kocaeli F Tipi 1 No'lu Cezaevine götürülen Çakıcı'nın, birkaç gün sürebileceği belirtilen işlemlerinin ardından Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesine götürüleceği öğrenildi.

Karagümrük Spor Kulübü Lokali baskını nedeniyle 14 yıl 9 ay 20 gün, Tevfik Nurullah Ağansoy'un Bebek'te öldürülmesiyle ilgili olarak da 18 yıl 4 ay hapis cezasına çarptırılan Alaattin Çakıcı, sağlık sorunları nedeniyle Tekirdağ F Tipi Cezaevinden bir süre önce Kocaeli F Tipi 1 No'lu Cezaevine nakledilmiş, kalp damarlarının birinde tıkanıklık bulunan Çakıcı'nın tedavisinin Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi ile Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapılacağı bildirilmişti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious