Çakır, Ak Parti'den istifa etti

Çakır, Ak Parti'den istifa etti.9599
  • Giriş : 13.02.2009 / 18:02:00
  • Güncelleme : 13.02.2009 / 18:09:42

AK Parti'den istifa eden Kırşehir Belediye Başkanı Halim Çakır, düzenlenen törenle Saadet Partisi'ne geçti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri


Çakır'ın partiye katılımı dolayısıyla bir otelde düzenlenen törene, Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mücahit Yanılmaz, eski Kırşehir Milletvekili ve Saadet Partisi Keçiören Belediye Başkan adayı Cafer Güneş, Saadet Partisi Kırşehir İl Başkanı Nami Temur ve partililer katıldı.

Törendeki konuşmasında AK Parti'den istifa ettiğini hatırlatan Çakır, bugüne kadar Kırşehir sevdasıyla hizmet etmeye çalıştıklarını, bundan sonra da bu sevdayla yollarına devam edeceklerini ifade etti.

Görev süresince yaptıklarını anlattığı konuşması sık sık sloganlarla kesilen Çakır, AK Parti'den yeniden aday gösterilmemesinin ardından birçok partiden adaylık teklifi aldığını söyledi.

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mücahit Yanılmaz da partilerine katılan Çakır'ın Kırşehir belediye başkan adayları olacağını belirterek, ''Kim hizmetinde insanı önceliyorsa onun partisi Saadet Partisi'dir. Kim halka hakkın rızasını kazanmak için hizmet etmek istiyorsa, onun reçetesi Milli Görüş'tür. Kim adil olmak istiyorsa ona yakışan Saadet Partisi'dir'' dedi.

Konuşmaların ardından Yanılmaz, Çakır'a partisinin rozetini taktı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*