Çalımbay da Kayıhan da şaşırdı

Çalımbay da Kayıhan da şaşırdı.9791
  • Giriş : 29.11.2008 / 17:29:00

Eskişehirspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, galip geldikleri bir maçta 3 gol yemelerini şaşırtıcı bulurken, Kayıhan 3'dan maç kaybetmenin şaşkınlığı içindeydi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Eskişehirspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Denizlispor karşılaşmasında çok önemli bir galibiyet aldıklarını söyledi.

Çalımbay, maçın ardından düzenlediği basın toplantısında, karşılaşmanın, Futbol adına her güzelliği içinde barındırdığını belirterek, Eskişehirspor taraftarına da takımlarına verdiği destekten dolayı teşekkür etti.

Eskişehirspor'un 3-0 mağlup duruma düşmesinin ardından maçı bırakmadığını ifade eden Çalımbay, şöyle konuştu:

''Galip geldiğimiz bir maçta 3 gol yememiz düşündürücü. İkinci yarıda futbolcularım ellerinden gelen çabayı gösterdi. Mağlubiyetimize ikinci yarının başında konuşmamızla ve oyuncu değişikliklerimizle son verdik. Çok önemli bir galibiyet aldık. Denizlispor maçı bizim için önemli bir maçtı. Ligin ilk yarısını en iyi şekilde bitirmek istiyoruz. Çalışmalarımızı ona göre yapıyoruz.''

-DENİZLİSPOR CEPHESİ-

Denizlispor Teknik Direktörü Ümit Kayıhan da, Eskişehir'e, bu maçı kazanmak için geldiklerini belirterek, 3-0 öne geçtikleri maçta 4-3 mağlup olduklarını söyledi.

Defansif organizasyonlarda sorunlarının bulunduğunu anlatan Kayıhan, şöyle devam etti:

''Defansımızda 3 eksik oyuncumuz vardı. Eskişehir'e onlardan yoksun geldik. İlk yarıda kalecimiz sakatlandı, ikinci yarıda 10 kişi kaldık. Ancak, bunlar mazeret değil. Çok genç bir takımız. Çok panik yapıyoruz. Skoru koruma içgüdüsüyle oynayınca maçı kaybettik. Eskişehirspor'u da kutluyorum. Eskişehirspor, 3-0 mağlup duruma düştüğünde bile maçı kazanmak için oynadı.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*