Çalımbay'a sürpriz doğum günü partisi

Çalımbay'a sürpriz doğum günü partisi.11665
  • Giriş : 02.02.2009 / 22:50:00

Eskişehirspor Kulübü Başkanı Halil Ünal, tarihlerinde 6-1'lik bir galibiyetlerinin bulunmadığını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik


Halil Ünal, Hayal Kahvesi'nde düzenlenen yönetim kurulu toplantısının ardından teknik direktör Rıza Çalımbay için düzenlenen sürpriz doğum günü kutlamasına katıldı.

Ünal, burada yaptığı konuşmada, İstanbul Büyükşehir Belediyesi karşısında alınan galibiyetin, yönetim kurulu üyelerinin yanısıra kentte büyük sevinç yarattığını bildirdi.

Eskişehirspor'un, dünkü maçta büyük bir başarıya imza attığını ifade eden Ünal, şöyle konuştu:

''Eskişehirspor'un, kurulduğu 1965 yılından bu yana yaptığı maçlarda 6-1'lik bir galibiyeti bulunmamaktaydı. Bunu Eskişehirsporlu futbolcular ve teknik heyetimiz başardı. Bu başarıdan dolayı tüm arkadaşlarımı kutluyorum. Bundan sonraki Hacettepe karşılaşmasından da 3 puan alarak yolumuza devam edeceğiz. Yönetim kurulu toplantısında bazı kararlar aldık. Oyuncularımızdan Abdullah Halman'ı Mersin İdmanyurdu'na sezon sonuna kadar, Özgür Öçal'ı da Ankaragücü'ne kiralık olarak verdik. Ankaragücü maçında bize karşı oynamayacak. Bunun yanısıra İnegölspor'dan Alper Balaban ile 3 yıllık bir anlaşma yaptık. Genç bir oyuncu, yarından itibaren antrenmanlara çıkacak.''

Teknik direktör Çalımbay da doğum günü kutlamasında yaptığı konuşmada, İstanbul Büyükşehir Belediyesi karşılaşmasında alınan 6-1'lik galibiyetin kendisi için en büyük doğum günü hediyesi olduğunu bildirdi.

Eskişehirspor'da yerli ve yabancı futbolcuların uyum sorunu yaşamadıklarını vurgulayan Çalımbay, şunları kaydetti:

''İstanbul Büyükşehir Belediyesi karşılaşmasında alınan galibiyetten dolayı tüm oyuncularıma teşekkür ediyorum. Benim için doğum günü hediyesi oldu. Galip gelmek bizim için çok önemliydi. Oyuncularım bunu başardı. Eskişehirspor olarak yolun başındayız. Bundan sonra daha zorlu maçlarımız var. Yürekten inanıyorum, mutlu günleri birlikte yaşayacağız.''

Konuşmaların ardından Çalımbay ile Eskişehirspor Kulübü Genel Kaptanı Şaban Ocakçı, hazırlanan doğum günü pastasını birlikte kestiler.

Doğum günü kutlamasında, başkan ve yönetim kurulu üyelerinin yanısıra futbolcular da yer aldılar.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*