Çalımbay'ın 3 puan sevinci!

Çalımbay'ın 3 puan sevinci!.11665
  • Giriş : 28.02.2009 / 17:09:00

Eskişehirspor teknik direktörü Rıza Çalımbay 3 puana sevinirken, Tolunay Kafkas sonuçtan dolayı üzgün ama misafirperverlikten dolayı memnundu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Eskişehirspor teknik direktörü Rıza Çalımbay, Kayserispor maçından 3 puan aldıkları için mutlu olduklarını söyledi.

Çalımbay, Atatürk Stadı'nda düzenlediği basın toplantısında, ligin ikinci yarısında zorlu maçlar yaptıklarını belirterek, takımına çok güvendiğini kaydetti.

Daha önceki maçlarında da iyi Futbol ortaya koyduklarını, ancak bunun karşılığını alamadıklarını ifade eden Çalımbay, şöyle konuştu:

''Telafisi olmayan maçlar oynuyoruz. Her şeyin farkındayız. Bu hafta kazanmak zorundaydık. Bu hafta mükemmel mücadele ettik. 3 puan aldığımız için mutluyuz. Yapacağımız final maçlarından sadece birini kazandık. Oynadığımız oyunun biraz daha üstüne çıkarak kalan maçları iyi bir şekilde bitirmek istiyoruz.''

-KAYSERİSPOR CEPHESİ-

Kayserispor teknik direktörü Tolunay Kafkas da sıcak ve samimi karşılama için Rıza Çalımbay ve Eskişehirspor yönetimine teşekkür etti.

İçtenlik oldukça Türk futbolunun çok iyi yerlere geleceğini ifade eden Kafkas, şöyle devam etti: ''Erken bir gol yedik. İlk yarı Eskişehirspor, ikinci yarı Kayserispor maçı kazanacak pozisyonlar yakaladı. Ancak, biz bunları değerlendiremedik. İki takım futbolcularını da tebrik ederim. Ağır şartlar altında mücadele ettiler. Golü atanın kazanacağı bir maçtı. Eskişehirspor golü attı ve kazandı. Bundan sonra Eskişehirspor'a başarılar diliyorum.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*