Çalınan bilgisayarı için gazeteye ilan verdi

Çalınan bilgisayarı için gazeteye ilan verdi.6597
  • Giriş : 30.06.2009 / 18:53:00

Bursa'da mali müşavir Melek Dönmez, içinde önemli bilgiler bulunan dizüstü bilgisayarını çalan hırsıza yerel gazeteye verdiği ilanla çağrıda bulundu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Beşevler Mahallesi Doğanay Sitesi'nde oturan mali müşavir Melek Dönmez (33), AA muhabirine yaptığı açıklamada, 27 Haziran'da eşi Kenan Dönmez ve 2 çocuğuyla birlikte İnegöl ilçesine aile ziyaretine gittiğini söyledi.

Döndüklerinde evlerine hırsız girdiğini fark ettiklerini ve durumu polise bildirdiklerini belirten Dönmez, evden yaklaşık 22 bin TL değerindeki ziynet eşyaları ile içinde çoğunlukla mesleki kayıtlarının bulunduğu dizüstü bilgisayarının çalındığını ifade etti.

Dönmez, olayın ardından gazete ilanı vererek hırsıza çağrıda bulunmaktan başka bir şey yapamadığını dile getirerek, şöyle konuştu:

''Bilgisayarın içinde mükelleflerime ait çok önemli kayıtlar bulunuyordu. Bunlar sadece benim için değil müşterilerim için de hayati önem taşıyan kayıtlardı. Ziynet eşyalarına üzülmüyorum. Sadece bilgisayarım içindeki evrakın geri gelmesini istiyorum.''

Melek Dönmez tarafından, ''Hırsıza Açık Mektup'' başlığıyla verilen gazete ilanı şöyle:

''Beşevler Doğanay Sitesi'nden hafta sonu almış olduğunuz kıymetli takıların haricinde, laptop bilgisayar benim için mesleğim açısından oldukça önemli. Aldığın takılar oldukça değerliydi zaten. Onlarla bir sürü laptop alabilirsin. Ancak o laptoptaki bilgilerin yedeği elimde mevcut olmadığından beni oldukça zor durumda bıraktın. Bilgisayarıma ve içindeki evraka gerçekten ihtiyacım var. Laptomu iade etmiyorsan bile, hiç olmazsa içindeki D klasöründeki bilgileri ve 'mikbüro' programını yedekleyip bana evrakla beraber gönderirsen sevinirim. Eve geldiğinde gördüğün beşikte hala süt emen bir bebeğim var. Ben ekmeğimi bilgisayarla kazanın bir insanım. Lütfen laptopumu en azından yedek alıp yedeğini bana gönder.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*