Çalışan, kazanır!

  • Giriş : 20.07.2006 / 00:00:00

Kültür ve Turizm Bakanı Atilla Koç, Türkiye birincisine dizüstü bilgisayar hediye etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Önceki politikacıların bölgenin milli eğitim meselelesine gayet yerinde davranışlara bulunduğunu dile getiren Bakan Koç, "Bizimde bu birikimin üzerine bir şeyler eklememiz bu neticeleri getirmiştir." dedi.

Bakan Koç, Aydın Teknik, Ekonomik ve Sosyal Konseyi (AYTESKON) üyeleri ile Menderes Park İşletmeleri'nde değerlendirme toplantısı yaptı. Bakan Koç, burada 2006 ÖSS sonuçlarına göre ek puanlı Sözel'de Türkiye birincisi olan Aydın Körfez Dershaneleri öğrencisi Mustafa Akçan'ı kabul ederek tebrik etti.

Daha önceki siyasetçilerin bir çok konuda tenkit edilebileceğini dile getiren Koç, "Lüzumsuz baraj ihaleleri yaptıkları, yapamayacakları kadar baraj ihalesi açtıkları için tenkit edebiliriz. Ama bizden önceki politikacılar bu memleketin milli eğitim meselelerinde gayet yerinde davranmışlar. Akıllı davranmışlardır. Bu sebeple bir birikim meydana gelmiştir. Bu birikimin üzerine üstüne bizler daha çok birikimler eklemişizdir ve bu netice böyle gelmiştir." diye konuştu.

Emeği geçen önceki politikacılara hizmetleri için teşekkür eden Bakan Koç, "Biz bunu yapalım ki bizden sonrakilerde bize aynı insafı göstersinler. Ha göstermezlerse de canları sağ olsun. İnandığım Allah muhakkak adildir ve o gösterir." dedi.

Bakan Koç daha sonra Türkiye birincisi olan Mustafa Akçan'a diz üstü bilgisayar hediye etti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious