Çamaşır sererken evlenme teklifi aldı

Çamaşır sererken evlenme teklifi aldı.49952
  • Giriş : 10.11.2008 / 11:36:00

Mersin'de bir kişi, yamaç paraşütüyle 4 yıldır aşık olduğu genç kadının evinin çevresinde uçarak, gökyüzünden evlenme teklifinde bulundu. Teklifi balkonda çamaşır sererken alan genç kadın ne dedi?

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

İstanbul Üniversitesi Jeofizik Bölümü 4. sınıf öğrencisi Uğur Polat (35), AA muhabirine yaptığı açıklamada, ''hayatının aşkıyla'' tanışmasına motorlu yamaç paraşütünün vesile olduğunu söyledi.

Gülhan Gündoğdu ile yaklaşık 4 yıl önce deneme sürüşleri yaptığı sırada ağaca takılan paraşütünün yırtılması sonucu tanıştığını anlatan Polat, ''Paraşütüm yırtıldığında Gülhan yanıma gelip, (üzülme, ben bunu tamir edebilirim) deyip, beni teselli etmişti. Ayak üstü yaptığımız kısa sohbet sırasında motorlu yamaç paraşütçülüğüne kendisinin de ilgi duyduğunu anlattığında kendisine yardımcı olabileceğimi söyledim ve Gülhan'ın telefonunu alıp, görüşmeye başladık'' dedi.

Daha sonra sık sık görüşüp, çok sıkı bir arkadaşlık kurdukların ifade eden Polat, Gülhan'a evlenme teklifi etmek istediğini ancak bunun için sıra dışı bir yol aramaya başladığını vurguladı.

Bunun üzerine tanışmalarına vesile olan yamaç paraşütünü kullanmaya karar verdiğini dile getiren Polat, şunları kaydetti:

''Paraşütümü kalplerle süsleyip, üzerine (Gülhan benimle evlenir misin?) yazdırdım ve bu gün evlerinin etrafında tur atmaya başladım. Daha önce kendisine (seninle evlenmek istiyorum ama bunun için seni şaşırtacak bir yol bulacağım) demiştim. Ancak böyle bir yol tercih edeceğimi eminim o da tahmin etmemiştir.''

-''AİLEMDEN İSTEMELERİNİ BEKLİYORUM''-

Mersin'in Mezitli ilçesindeki evinin balkonunda çamaşır sererken paraşütteki yazıyı görünce duygulanan Gülhan Gündoğdu (35) ise olay karşısında şaşkınlığını gizleyemediğini söyledi.

''Teklif bekliyordum ama böylesine çılgınca bir şey ummuyordum'' diyen Gündoğdu, şöyle konuştu:

''Paraşütün sesini duyunca Uğur'un olabileceğini tahmin ettim. Ama sevgilimin bu kez bana evlenme teklifi etmek için evimin etrafına kadar geleceğini tahmin bile edemiyordum. Zaman zaman filmlerde gördüğüm sahneyi yaşamam beni çok mutlu etti. Böyle bir teklif herkese nasip olmaz. Beni şaşkına çeviren teklifi elbette ki kabul ediyorum. Önümüzdeki günlerde de ailesini bize davet ediyorum ve beni ailemden istemelerini bekliyorum.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*