"Şeytana uydum polis ağabey, bir daha yapmayacağım" dedi."/> "Şeytana uydum polis ağabey, bir daha yapmayacağım" dedi." /> "Şeytana uydum polis ağabey, bir daha yapmayacağım" dedi." /> "Şeytana uydum polis ağabey, bir daha yapmayacağım" dedi." />

Caminin musluklarını çalan hırsızdan ilginç gerekçe

Caminin musluklarını çalan hırsızdan ilginç gerekçe.14733
  • Giriş : 05.02.2008 / 18:02:00

Konya'da camilerin musluklarını çalan şahıs, polis tarafından suçüstü yakalanınca "Şeytana uydum polis ağabey, bir daha yapmayacağım" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

İddiaya göre, Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Bürosu ekipleri, Meram ilçesinde camilerin musluklarının sürekli çalınması üzerine çevrede takibe başladı. Polisler, gece yarısı hırsızlıktan 6 sabıkası bulunan K.D'yi (30) takibe aldı. Bir camiye giren K.D.'nin muslukları sökerek çantasına koymaya başlaması üzerine harekete geçen polis, şahsı gözaltına aldı. Yakalanan hırsızlık şüphelisi K.D., "Şeytana uydum polis ağabey, bir daha yapmayacağım" dedi. Hırsızlık Bürosu'nda ifadesi alınan K.D.'nin toplam 50 adet musluk çaldığı tespit edilirken, muslukları 5'er YTL'den sattığı bildirildi. Konya Numune Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçirilen şüpheli, Konya Adliyesi'ne sevk edildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious