Canavar anne vahşeti anlattı

  • Giriş : 28.09.2007 / 10:52:00

Evlilik dışı doğurduğu bebeğini sevgilisi ve kız arkadaşlarıyla öldürdüğü iddia edilen Pelin S., konuştu. İşte canavar annenin tüyler ürperten ifadesi...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

CANAVAR ANNE İFADE DEĞİŞTİRDİ
Bebeğini, 10 günlükken iki baba adayı ve arkadaşlarıyla döverek öldürdüğünü söyleyen canavar anne, ifade değiştirdi: 10 gün sonra değil, doğar doğmaz öldürdük. Erkekler yoktu, kızlarla bodrumda dövdük.

Pelin S., sorgusunda korkunç gerçekleri bir bir anlattı: “Hamile olduğumu 4 aylıkken anladım. Çocuğu aldırmak için çok geçti. Zamanı gelince hastaneye yattım ve doğum yaptım.”

KANLI TAHTAYI ÇÖPE ATTIK
“Ertesi gün bebeği evimizin bodrumuna indirdik. Yanımda halamın kızı Seren A. ve komşumuzun kızı Hilal K. vardı. Bebeği bir torbaya koyduktan sonra önce tekmeleyerek sonra tahtayla vurarak öldürdük. Cesedi bodrumun bir köşesine attım. Ertesi sabah Seren ve Hilal’le poşeti Yedikule’deki surların dibine fırlattık. Tahtayı da çöp kutusuna attık.”

BASAR GİBİ YAPMIŞ
Yaşı küçük olduğu için Çocuk Şube Müdürlüğü’nde sorgulanan Seren A. da (16) Pelin S.’nin bebeği tekmeler ve bir tahta parçasıyla döverek öldürdüğünü, kendisinin tekmelemediğini sadece basar gibi yaptığını söyledi.

UYUŞTURUCU İÇİN SEKS
Asayiş Şube Müdürlüğünde gözaltına alınan baba adayları Ömer B. ve Mustafa K. ise cinayetle bağlantılarının olmadığını söyledi. Uyuşturucuya alıştırdıkları Pelin S. ile uzun süredir birlikte olduklarını kabul eden Ömer B. ve Mustafa K.’nın Pelin S. ile uyuşturucu hap karşılığında sık sık birlikte oldukları tespit edildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious