Canavar yolları kana buladı

  • Giriş : 28.07.2006 / 00:00:00

Elazığ'da meydana gelen trafik kazasında 2 kişi hayatını kaybetti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Elazığ'da Harput'tan 34 FTJ 30 plakalı aracın takla atması sonucu meydana gelen kazada 2 kişi ölürken, 2 kişi de ağır yaralandı.
Harput'tan Elazığ istikametine giden 34 FTJ 30 plakalı araç, tekerinin patlaması sonucu takla atarak, askeriyenin tel örgülerine çarptı. Meydana gelen kazada araç içinde sıkışan 4 kişi olay yerine gelen ekipler tarafından çıkarıldı. Kaza yerine gelen ekiplerin yoğun çalışması sonucu takla atan araçtan manivela ve makaslarla çıkarılan yaralılar ambulansla hastanelere kaldırıldı.

Harput yolu 3. kilometrede meşdana gelen azada araç içinde sıkışan yaralıları kurtarmak için itfaiye ekipleri, sivil savunma, polisler ve jandarma birlikleri büyük çaba harcadı. Saa 17.30'da meydana gelen kazada araç içerisinden çıkarılan yaralılardan Fırat Tıp Merkezi'ne kaldırılan Ömer Büyükoruç(32) ve Ayhan Gül(23) bütün müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatlarını kaybeti.

Fırat Tıp Merkezi'ne gelen Ömer Büyükoruç ve Ayhan Gül'ün yakınları sinir krizleri geçirdi. Onları polis ekipleri teseli setmeye çalıştı.

Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alınan yaralılandan Orhan Gül(24) ve Umut Şen(19)'in ise durumlarının iyi olduğu öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious