Canaydın, Hakan'a sahip çıktı

Canaydın, Hakan'a sahip çıktı.9572
  • Giriş : 24.04.2008 / 21:20:00

Hakan Şükür'ün Kutlu Doğum Haftasına yakışan bir derbi olsun sözlerine Galatasaray'ın eski kulüp başkanı Özhan Canaydın'dan açıklama geldi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Son günlerde çıkan haberlerde Galatasaray'ın takım kaptanı Hakan Şükür'ün Kutlu Doğum Haftasına yakışan bir derbi olsun sözlerine Galatasaray'ın eski kulüp başkanı Özhan Canaydın, " Herkesin inancı kendini ilgilendirir. Onun için bir yorum yapmıyorum. Tahmin ediyorum çok çaptırıldı." dedi.

Özhan Canaydın, " Esas manasının çok dışına çıktı. Galatasaray Atatürkçü, laik batıya açılan penceredir. Ama oyuncuların yerli veya yabancı olsun manevi duyguları kendilerine aittir." şeklinde konuştu.

Galatasaray eski kulüp Başkanı Özhan Canaydın, Fenerbahçe'yi kendi sahamız ve seyircimiz önünde yendikten sonra önümüzdeki 2 maçı da alarak 2006'daki efsaneyi tekrar oluşturmak istiyoruz." dedi.

Galatasaray eski kulüp Başkanı Özhan Canaydın tatil için geldiği Edremit ilçesinde taraftarların yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Balıkesir'in Edremit ilçesi Altınoluk beldesinde 15 gündür tatil yapan Galatasaray eski kulüp Başkanı Canaydın, Galatasaray'ın ezeli rakibi Fenerbahçe ile oynayacağı Derby maç öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Canaydın, "Bir Galatasaraylı olarak Galatasaray'ın kazanmasını istiyoruz. Şuan takımın motivasyonu ve birlikteliği buna müsait. Kendi sahamızda kendi seyircimizin önünde oynuyoruz. İnşallah maçı lehimize çevireceğiz. Şampiyonluk için en büyük düğümlerden biridir her şey bu maçla bitmez. Bundan sonra önümüzdeki daha ciddi iki maç vardır. Onları da alarak tekrar 2006 'daki efsaneyi oluşturmak istiyoruz." diye konuştu.

Özhan Canaydın, "Ben kain değilim bugüne kadar da tahminde bulunmadım. Bundan sonrada bulunmam." dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious