Canaydın, şampiyon olacağız

  • Giriş : 21.02.2007 / 00:00:00

Özhan Canaydın, "Geçen sezon olduğu gibi yine şampiyonluk havasına girdik... Tarih tekerrürden ibarettir... Hedefimize ulaşacağız... Bekleyin göreceksiniz" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Galatasaray Başkanı Özhan Canaydın, sezon sonunda şampiyonluk ipini göğüsleyeceklerine inandığını söyledi. Ligin ikinci yarısında yaşanan puan kayıpları sonrası avantaj kaybeden sarı-kırmızılı kulübün başkanı yaptığı açıklamada, "Ligde puan kayıplarının yaşanması normaldir. Puan olarak gerideyiz. Ancak futbolcularımız ve teknik heyetimiz yeniden şampiyonluk havasına girdi. Aynı geçen sezonki gibi... Unutmayın ki tarih tekerrürden ibarettir. Hedefimiz şampiyonluk ve bunu bir kez daha başaracağız. Bekleyin göreceksiniz" diye konuştu.

GERETS İLE GÖRÜŞECEK
Bu arada Galatasaray Başkanı Canaydın'ın, sarı-kırmızılı ekibin teknik direktörü Erik Gerets ile haftasonunda bir araya geleceği öğrenildi. Mali Kongre, Riva ve Seyrantepe Projeleri hakkındaki çalışmalar nedeniyle meşgul olan Canaydın, Belçikalı teknik adam ile ancak Pazar günü görüşme fırsatı bulacak. Ve Gaziantep yenilgisinin ardından iyice beliren, takımdaki düşüş ile ilgili bilgi alacak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious