Canaydın 2008'de aday

Canaydın 2008'de aday.9572
  • Giriş : 16.11.2007 / 16:21:00

Semih Haznedaroğlu, Özhan Canaydın'ın 2008 yılının Mart ayında yapılacak genel kurulda başkanlığa aday olacağını savundu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Haznedaroğlu, Radyospor'a yaptığı açıklamada, uzun yıllardır tanıdığı Özhan Canaydın'ın seçime gireceğini iddia etti.

Canaydın'ın "zamanı gelince Galatasaray'ın menfaatleri neyi gerektiriyorsa yapacağım" şeklindeki sözlerini yorumlayan Haznedaroğlu, "bunun öz Türkçe'si seçimlere gireceğim demek" ifadelerini kullandı.

"Son iki sene Canaydın yönetiminin en başarılı dönemi" diyen Semih Haznedaroğlu şöyle devam etti:

"Takım iyi, iyi transferler yapıldı, 10 senedir bir türlü gerçekleştirilemeyen stat projesi gerçekleştirildi. Kalamış tesislerimiz, havuzumuz, adamız mükemmel. Riva, mutlak suretle en yüksek faydayla değerlendirilecek. Başkanımız ekmiş, biçme zamanı gelmiş.

"Sıhhi bakımdan çok büyük aksilik olmazsa Canaydın seçime girecek. Bundan önceki iki döneme göre Özhan Canaydın daha kuvvetli ve mutlak favori. Canaydın seçime girerse Polat'ın rakip olarak çıkacağını sanmam, zaten böyle bir şey yanlış olur."

Canaydın'ın seçime girmemesinin kulüpte karışıklık yaratacağını dile getiren Haznedaroğlu, "Allah göstermesin, Canaydın seçime giremezse ortalık toz duman olur, karışır. Adnan Polat, Adnan Öztürk, Ali Dürüst çıkabilir. Ünal Aysal birtakım kombinasyonlara girebilir, Faruk Süren birtakım oluşumlar yapar" dedi.

Haznedaroğlu, başkan yardımcısı Adnan Polat'ın ilk zamanlarda lüzumsuz çıkışlar yaptığını ama şimdi daha olgun davrandığını söyledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious