Canaydın çok iddialı konuştu

Canaydın çok iddialı konuştu .13026
  • Giriş : 03.09.2007 / 13:02:00

Canaydın, iddialı bir kadro oluşturduklarını söyledi ve hedefini çizdi...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Galatasaray Kulübü Başkanı Özhan Canaydın, hem Turkcell Süper Lig'de hem de Avrupa kupalarında her zaman olduğu gibi büyük zaferlere imza atmak istediklerini belirterek, ''Yeni ve iddialı bir kadro oluşturduk. Bunun için de maddi ve manevi hiçbir fedakarlıktan kaçınmadık'' dedi.

Canaydın, Galatasaray Dergisi'nde yer alan taraftarlara yönelik yazısında, fedakarlık yaptıklarını dile getirirken, şunları kaydetti:

''Çünkü büyük ideallerimiz ve iddialı hedeflerimiz var. 100 yılı aşkın bir zamandır bu ülkede her konuda öncülük etmiş ve çığır açmış bir kulüp olarak büyük düşünmek zorundayız. Büyük düşünmenin gereği de büyük davranmaktan geçmektedir. Bu yüzdendir ki, 2007-08 sezonuna girerken, geçmiş yıllarda olduğu gibi zirve mücadelesi yapacak ve camiamızın tarihine yeni şampiyonlukları kazandıracak bir kadroyu oluşturduk.''

''GALATASARAY, HER KULVARDA İDDİALI OLACAKTIR''

''Deneyim ile gençliğin dinamizmini birleştiren yeni Galatasaray, bu sezon yarıştığı her kulvarda iddialı olacak ve şampiyonluklar için mücadele edecektir'' diyen Özhan Canaydın, hem yurt içinde hem de yurt dışında alınan sonuçların, gidişatın bu yönde olduğunu açıkça teyit ettiğini kaydetti.

Taraftarların bu mücadelede vereceği desteğin, takımın gücüne güç katacak başka bir unsur olduğunu belirten Canaydın, ''Hemen şunu da belirtmeliyim ki, futbolda gerçekleştirdiğimiz bu yenilenmeyi, diğer tüm alanlarda da benzer bir anlayışla hayata geçirmiş bulunuyoruz. O yüzden de tüm Galatasaraylıları bu sezon takımımızı desteklemeye ve başarıların kıvancına ortak olmaya çağırıyorum'' dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious